https://reporter.zp.ua

Даниленко Іван Юхимович

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Даниленко Іван Юхимович: Герой України

Раннє життя і освіта

Іван Юхимович Даниленко народився 31 січня 1937 року в селі Мойсівка, Шрамківського району (нині Драбівського району) Черкаської області. Закінчив Уманський сільськогосподарський інститут за спеціальністю "агроном".

Кар'єра і досягнення

Після закінчення інституту Даниленко розпочав свою кар'єру в сільському господарстві, працюючи агрономом і головним агрономом різних господарств у Черкаській області. У 1971 році він став головою колгоспу "Україна" у селі Синявка Звенигородського району.

Під керівництвом Івана Даниленка колгосп "Україна" став одним з найуспішніших у області. Господарство спеціалізувалося на вирощуванні цукрового буряка, зернових культур і продукції тваринництва. Завдяки впровадженню передових технологій і наукових досягнень, колгосп досяг високих показників урожайності та продуктивності.

Громадська діяльність і нагороди

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Іван Даниленко також активно займався громадською діяльністю, неодноразово обирався депутатом місцевих рад та Верховної Ради України. За свої заслуги в розвитку сільського господарства та значний внесок у соціально-економічний розвиток регіону Даниленку було присвоєно ряд державних нагород, зокрема, звання "Герой України" з врученням ордена Держави у 2009 році.

Вшанування пам'яті

5 жовтня 2019 року Іван Юхимович Даниленко помер на 83-му році життя. У його рідному селі йому встановлено пам'ятник, а одна з вулиць села носить його ім'я.

Іван Юхимович Даниленко – видатний український аграрій, який зробив значний внесок у розвиток сільського господарства країни. Його успіхи в керівництві колгоспом "Україна" є прикладом ефективного управління та застосування передових технологій в агропромисловому комплексі.

Часто задаються питання

  1. Де і коли народився Іван Даниленко?
  2. Яку посаду обіймав Даниленко в колгоспі "Україна"?
  3. За які досягнення Даниленко отримав звання "Герой України"?
  4. Коли і за яких обставин помер Іван Даниленко?
  5. Чи існують пам'ятні знаки, присвячені Івану Даниленку?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 22 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".