https://reporter.zp.ua

Killing Is My Business… and Business Is Good!

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Історія створення

"Killing Is My Business… and Business Is Good!" (укр. "Вбивство — це мій бізнес… і бізнес хороший!") — дебютний студійний альбом американського треш-метал гурту Megadeth, випущений 12 червня 1985 року на лейблі Combat Records.

Фронтмен і гітарист гурту Дейв Мастейн, натхненний успіхом таких гуртів, як Metallica і Slayer, об'єднався з басистом Девідом Еллефсоном і барабанщиком Гарі Салазаром, щоб створити Megadeth. Альбом був записаний у录音室 Digital Recorders у Лос-Анджелесі, Каліфорнія, за п'ять днів з бюджетом усього в 8000 доларів США.

Обкладинка та пісні

Обкладинка альбому, розроблена Едді Крамером, містить зображення моторошного черепа, що тримає ніж і ручку. Члени гурту були незадоволені кінцевим результатом, вважаючи, що обкладинка виглядає занадто "бюджетно".

"Killing Is My Business… and Business Is Good!" містить дев'ять потужних треш-метал пісень, у тому числі "Mechanix", "Killing Is My Business… and Business Is Good!", "Skull Beneath the Skin" і "Chosen Ones". Альбом відомий своїм агресивним звучанням, швидкими гітарними рифами та вокалом Мастейна, сповненим злості та сарказму.

Прийом і перевидання

Незважаючи на обмежений бюджет і незадовільну обкладинку, "Killing Is My Business… and Business Is Good!" став критичним і комерційним успіхом. Він зайняв 57 місце в чарті Billboard 200 і високо оцінився фанатами треш-металу.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

У 2002 році вийшло розширене перевидання альбому під назвою "Killing Is My Business… and Business Is Good! The Final Kill". Перевидання містило повністю перемікшовані пісні, нову обкладинку, розроблену Тоддом Макфарлейном, і дві бонус-пісні ("Last Rites/Loved to Deth" і "Killing Is My Business… and Business Is Good! (концертна версія)").

Вплив і спадщина

"Killing Is My Business… and Business Is Good!" вважається одним із найважливіших альбомів в історії треш-металу. Він допоміг встановити звук і стиль, характерні для жанру, і вплинув на численні наступні гурти. Альбом також підтвердив талант і хімію Дейва Мастейна, що перетворило Megadeth на одну з провідних сил у хеві-металі.

Дебютний альбом Megadeth "Killing Is My Business… and Business Is Good!" став монументальною роботою в жанрі треш-металу. Незважаючи на свою скромну обкладинку, він продемонстрував неперевершену агресію, музичні здібності та гостроту лірики, які зробили Megadeth одним із найвидатніших металевих гуртів усіх часів.

Запитання, що часто задаються

 • Хто був барабанщиком на "Killing Is My Business… and Business Is Good!"?

  • Гарі Салазар
 • Яка пісня з альбому вважається однією з найвідоміших?

  • "Killing Is My Business… and Business Is Good!"
 • Хто розробив обкладинку для розширеного перевидання альбому 2002 року?

  • Тодд Макфарлейн
 • Скільки пісень містить дебютний альбом Megadeth?

  • Дев'ять
 • Який лейбл випустив "Killing Is My Business… and Business Is Good!"?

  • Combat Records

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 19 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".