https://reporter.zp.ua

Ice Ice Baby

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Пісня Ванілли Айса

"Ice Ice Baby" — це пісня американського репера Ванілли Айса, випущена у 1990 році. Вона є головним синглом із його дебютного студійного альбому "To the Extreme". Пісня мала приголомшливий успіх, очоливши чарти в США, Великій Британії та багатьох інших країнах. "Ice Ice Baby" досі залишається одним із найвідоміших творів Ванілли Айса та класикою жанру хіп-хоп.

Структура пісні

"Ice Ice Baby" має типову для хіп-хопу структуру: куплети, приспів і вставки. Пісня починається з двох куплетів, у яких Ванілла Айса читає реп про своє життя як репера, зокрема про його успіхи та критику з боку недоброзичливців. Після кожного куплету слідує приспів, який став візитною карткою пісні:

Ice ice baby
Ice ice baby
All right stop, collaborate and listen
Ice is back with a brand new invention
Something grabs a hold of me tightly
Flow like a harpoon daily and nightly

Приспів, що повторюється, підтримується запальним бітом і семплом з пісні "Under Pressure" групи "Queen" і Девіда Боуї. Вставки в "Ice Ice Baby" служать для того, щоб розмежувати куплети та приспів, і вони також містять додаткові тексти.

Запозичення з "Under Pressure"

Мелодія "Ice Ice Baby" сильно запозичена зі спільного треку групи "Queen" і Девіда Боуї "Under Pressure". Ванілла Айса використав без дозволу чотиритактовий семпл басу з пісні. Це призвело до судового розгляду між Ваніллою Айсом і "Queen", який врешті-решт був вирішений шляхом фінансової угоди. Сьогодні "Queen" і Девіда Боуї зазначені співавторами "Ice Ice Baby".

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Культурний вплив

"Ice Ice Baby" стала важливою частиною поп-культури 1990-х років. Пісня викликала манію, пов'язану з чимось крижаним, і породила безліч пародій та імітацій. Вона також допомогла популяризувати хіп-хоп серед широкої аудиторії. На сьогоднішній день "Ice Ice Baby" залишається однією з найвідоміших хіп-хоп пісень усіх часів.

Критика

Незважаючи на свою популярність, "Ice Ice Baby" також була піддана критиці. Деякі критики стверджували, що пісня є плагіатом "Under Pressure" і що Ванілла Айса не мав достатніх навичок, щоб називатися справжнім репером. Інші критикували текст пісні за його поверхневий та самозакоханий характер.

"Ice Ice Baby" — це одна з найвідоміших пісень 1990-х років, яка залишається популярною до сьогодні. Пісня мала великий культурний вплив і допомогла популяризувати хіп-хоп серед широкої аудиторії. Однак вона також була піддана критиці за своє запозичення з "Under Pressure" та поверхневий текст.

Часто задавані питання

 • Хто виконав "Ice Ice Baby"?
  Ванілла Айс
 • Коли була випущена "Ice Ice Baby"?
  1990 рік
 • На якій пісні базується мелодія "Ice Ice Baby"?
  "Under Pressure" групи "Queen" і Девіда Боуї
 • Чому "Ice Ice Baby" була піддана критиці?
  За плагіат "Under Pressure" і поверхневий текст
 • Чи досі "Ice Ice Baby" популярна сьогодні?
  Так, пісня залишається популярною і часто звучить на радіо та в клубах

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 18 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".