Проект «Я зможу!» – посилення ролі жінок у суспільстві

Якщо Ви бажаєте досягнути поставлених цілей, отримати нові враження або поділитися своїми досягненнями, приєднайтеся до проекту «Я зможу!», який має спрямування на посилення у суспільстві ролі жінки. Мета проекту – довести, що будь-яка українська жінка в суспільстві має шанс стати успішною, незалежно від сфери діяльності. До проекту постійно приєднуються жінки, які на власному прикладі показують, як можна незважаючи ні на що, досягнути певного успіху. Історії цих успішних жінок України стають прикладом і спонукають інших відшукувати нові можливості. Ознайомитися детальніше з проектом можна на сайті http://ican.org.ua/about-project.

«Я Зможу» – це стосується кожної жінки

Команда проекту складається із сильних духом жінок, які вміють насолоджуватися життям і люблять життя. Саме тому, цей проект стає цікавим для кожного, адже він відкриває жінкам нові можливості розвитку. Якщо жінка має підтримку, гідну роботу та якісну освіту, вона стає менше уразливою до виникнення різних соціально-небезпечних хвороб.

Успішні жінки та дівчата, які приймають участь у проекті готові надати підтримку кожному, хто потребує цього. Тому, в рамках проекту передбачено, що кожна успішна жінка (ментор) із задоволенням проведе один день з учасницею проекту, яка потребує поради і допомоги. Під час цього вдається не лише поставити цілі на майбутнє, а також і спланувати кроки для їх досягнення. Для цього необхідні учасниці подати на менторство заявку і обрати з переліку конкретного ментора.

Також проектом передбачені зустрічі менторів зі студентами та школярами, що допоможе на конкретних прикладах вірно побудувати своє майбутнє життя в якому кожен має шанс стати успішним у сфері: політиці, шоу-бізнесі, мистецтві, бізнесі, у різних благодійних чи соціальних проектах. Провести таку зустріч можливо у будь-якому закладі освіти чи місті. Для цього необхідно заповнити заявку і запросити конкретного ментора.

Проект «Я Зможу!» започаткований Фондом Олени Пінчук, а також Фундацією Кока-Кола. Є надія, що завдяки цьому проекту між учасниками будуть створюватися корисні зв‘язки, дівчата отримають впевненість в собі та навчаться бути більш комунікабельними. Учасниці будуть брати участь у спеціальних тренінгах, що допоможе отримати практичні знання з бізнес-планування, менеджменту, аналізу ресурсів, розвитку лідерських якостей, інше.

Поділитися:
Опубліковано на May 6 2018. Поданий під Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire