https://reporter.zp.ua

Марті Макфлай

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Марті Макфлай: Головний герой франшизи «Назад у майбутнє»

Хто такий Марті Макфлай?

Марті Макфлай – вигаданий персонаж і головний герой медіафраншизи «Назад у майбутнє». Він є підлітком, який випадково потрапляє в минуле на автомобілі часу, створеному його другом-винахідником доктором Емметтом Брауном.

Біографія

Марті народився 12 червня 1968 року в Хілл-Веллі, Каліфорнія. Він росте в звичайній сім’ї разом із батьками Джорджем і Лоррейн, братом Дэйвом і сестрою Ліндою. Марті, пристрасний любитель рок-музики, є членом групи під назвою “The Pinheads”.

Трилогія «Назад у майбутнє»

* «Назад у майбутнє» (1985): Марті ненароком подорожує в 1955 рік і ненавмисно заважає знайомству своїх батьків. Йому доводиться поспіхом і хитро виправляти становище, щоб забезпечити народження самого себе.
* «Назад у майбутнє II» (1989): Марті і Док подорожують в 2015 рік, де стикаються з майбутніми наслідками рішень Марті в минулому. Вони повинні виправити ці наслідки і повернутися в 1985 рік.
* «Назад у майбутнє III» (1990): Марті і Док вирушають на Дикий Захід 1885 року, щоб врятувати Дока, який потрапив у пастку. Марті знайомиться зі своїм пращуром Шеймусом Макфлаєм і допомагає йому перемогти місцевого хулігана.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Особистість

Марті Макфлай – кмітливий, відважний і добросердий підліток. Він дещо безтурботний і імпульсивний, але завжди намагається виправити свої помилки. Марті стійкий і рішучий, він доводить до кінця те, що почав.

Спадщина

Марті Макфлай став культовим персонажем і увійшов в історію як один з найулюбленіших героїв кіно 1980-х років. Його пригоди в часі надихнули численні продовження, приквели і спін-офи. Роль Марті Макфлая вважається однією з найкращих ролей Майкла Джей Фокса.

Марті Макфлай є улюбленим персонажем, який уособлює дух пригод і важливість дружби. Його подорожі в часі стали незабутнім кінодосвідом для глядачів усіх поколінь.

Часті запитання

1. Хто зіграв Марті Макфлая? Відповідь: Майкл Джей Фокс
2. У який рік народився Марті Макфлай? Відповідь: 12 червня 1968 року
3. Яке прізвище справжньої дівчини Марті? Відповідь: Дженніфер Паркер
4. Як називається машина часу Дока? Відповідь: DeLorean DMC-12
5. Скільки кінофільмів було в трилогії «Назад у майбутнє»? Відповідь: 3

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 24 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".