В Україні розробили платформу для курсів іноземних мов, що дає приріст ROI 23% (MEM.PET)

Інноваційна платформа дає змогу власникам шкіл створювати власні мобільні додатки, завантажувати у них бази слів по уроках і ще й заробляти на цьому гроші.

Це абсолютно нова модель співпраці для українського ринку освітніх послуг.

По-факту, курси іноземних мов переходять від друкованих підручників до зручних додатків. Зараз смартфон є практично у всіх людей, тож немає потреби носити із собою цілі книги.

Як досягається збільшення прибутковості розповів провідний розробник платформи Андрій Кулик.

У всіх курсів іноземної мови є свої рівні та уроки. Власник або вчителі школи групують слова по уроках, так як це зроблено у їхній навчальній програмі.
Після цього виставляється бажана ціна за підписку.

Кожен курс має свій код запрошення.
Зайшовши на сайт MEM.PET і ввівши код запрошення студенти потрапляють на сторінку оплати. Оплатити можна будь-яким зручним способом: від приват24 до біткойнів 🙂

Після успішної оплати студент отримує посилання на додаток та необхідні доступи.
Тепер він може поурочно вивчати слова у форматі ненав’язливої гри. Алгоритм запам’ятовування спроектований таким чином, щоб слово показувалося рівно стільки раз, скільки це необхідно для повного запам’ятовування.

Тепер про комерційну складову.

МИ брали інформацію від трьох шкіл англійської, які співпрацюють з нами порівняно давно.
Практика показує, що відвідувачі курсів іноземних мов з радістю переходять від друкованих підручників до додатків. Це дає змогу встановити вартість курсу на рівні 7$/місяць. Взявши середню вартість 3-місячних курсів 4500 грн. Віднявши орендні витрати та витрати на заробітню платню викладачів, отримуємо приріст прибутковості на рівні 20-25%.

Це чудова можливість підняти рейтинг курсів на фоні конкурентів та доволі сильно підняти рівень монетизації самого бізнесу.

Поділитися:
Опубліковано на Jul 6 2017. Поданий під Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire