https://reporter.zp.ua

Юклід (Огайо)

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Місто Юклід (англ. Euclid) — місто в окрузі Каягога штату Огайо, США. Станом на 2010 рік в Юкліді проживало 48 920 осіб.

Географія

Місто Юклід розташоване на березі озера Ері, за 19 кілометрів на схід від центру міста Клівленда. Загальна площа Юкліда становить 16,8 квадратних кілометрів, з яких 15,4 квадратних кілометрів припадає на сушу.

Демографія

У 2010 році в Юкліді проживало 48 920 осіб. Середня щільність населення становила 3 154 особи на квадратний кілометр. Расовий і етнічний склад населення був таким:

 • Білі: 73,1%
 • Афроамериканці: 20,6%
 • Азіати: 3,3%
 • Корінні американці: 0,1%
 • Дві або більше рас: 1,5%
 • Латиноамериканці: 4,9% (будь-якої раси)

Історія

Земля, на якій розташоване місто Юклід, спочатку належала корінним американцям. У 1796 році її купив генерал Артур Сент-Клер. У 1812 році містечко було назване на честь грецького математика Евкліда. Юклід став містом у 1922 році.

Економіка

Економіка Юкліда базується на виробництві, торгівлі та послугах. У місті розташовані заводи General Electric, Euclid Chemical і Rubbermaid.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Освіта

У Юкліді діє державна шкільна система, яка складається з 11 початкових шкіл, 3 середніх шкіл та 1 старшої школи. У місті також розташований Єврейський коледж Клівленда.

Культура

Юклід має багату культурну спадщину. У місті діє кілька музеїв, у тому числі Музей мистецтва Юкліда та Музей історії Юкліда. У Юкліді також проводяться різні культурні заходи, такі як щорічний фестиваль «Дні Юкліда» та виставка робіт місцевих художників.

Управління

Юклідом керує міський менеджер, якого обирає міська рада. Міська рада складається з семи членів, які обираються на чотирирічний термін.

Юклід — жваве місто з багатою історією, культурою та економікою. Місто пропонує різноманітні можливості для своїх жителів, від можливостей для працевлаштування до культурних заходів.

Поширені запитання

 1. Яке населення Юкліда?
 2. Де розташований Юклід?
 3. Які основні галузі економіки Юкліда?
 4. Які культурні заходи проводяться в Юкліді?
 5. Яка форма правління Юкліда?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 15 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".