https://reporter.zp.ua

Сідехара Кідзюро

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Сідехара Кідзюро: Життя та спадок пацифістського дипломата

Коротка біографія

(яп. 幣原 喜重郎) народився 13 вересня 1872 року в Кадомському повіті префектури Осака. Його дружина, Масако, була дочкою Івасакі Ятаро, засновника величезного дзайбацу «Міцубісі». Сідехара став видатним дипломатом, який відіграв важливу роль у міжвоєнний період. Він був прихильником пацифізму як до, так і після Другої світової війни.

Політична кар'єра

Сідехара Кідзюро розпочав свою політичну кар'єру в 1903 році, коли його обрали до Палати представників Японії. Він швидко піднявся на посаді, ставши міністром закордонних справ у 1911 році. На цій посаді він працював над поліпшенням відносин з Китаєм і росією.

Після Першої світової війни Сідехара двічі обіймав посаду прем'єр-міністра Японії: з 1924 по 1926 рік і з 1929 по 1931 рік. Його перший термін ознаменувався спробами зближення з США та Великою Британією. Під час свого другого терміну він продовжив відстоювати пацифістські принципи і підписав Лондонський морський договір, який встановив обмеження на військове будівництво.

Пацифістські переконання

У 1945 році Сідехара знову був призначений міністром закордонних справ. Він загорівся бажанням перетворити Японію на мирну націю і відмовився від традиційних агресивних зовнішньополітичних цілей країни.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Як прем'єр-міністр після Другої світової війни Сідехара прагнув співпраці з союзними державами та запровадження демократичних реформ. Він також відіграв ключову роль у розробці нової конституції Японії, яка відмовлялася від права на військові дії.

Спадщина

Спадщина Сідехари Кідзюро як пацифіста залишається вагомою в сучасній Японії. Його принципи ненасильства та міжнародного співробітництва продовжують інформувати зовнішню політику країни.

та підзаголовки

  • Коротка біографія
  • Політична кар'єра
  • Пацифістські переконання
  • Спадщина

Сідехара Кідзюро був видатним японським дипломатом і політичним діячем, який відіграв життєво важливу роль у міжвоєнний період. Його прихильність до пацифізму залишила тривалий слід у зовнішній політиці Японії.

Поширені запитання

  1. Коли народився Сідехара Кідзюро?
  2. Які посади Сідехара обіймав протягом своєї кар'єри?
  3. Чому Сідехара був затятим прихильником пацифізму?
  4. Що Сідехара зробив як прем'єр-міністр після Другої світової війни?
  5. Яка спадщина Сідехари Кідзюро в сучасній Японії?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 17 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".