https://reporter.zp.ua

Сара Чатто

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Хто така Сара Чатто?

Сара Френсіс Елізабет Чатто (в дівоцтві Сара Френсіс Елізабет Армстронг-Джонс) – британська художниця, віцепрезидент Королівського балету та член британської королівської сім'ї. Народившись 1 травня 1964 року в Лондоні, вона є єдиною дочкою принцеси Маргарет та Ентоні Армстронг-Джонса, 1-го графа Сноудона. Як племінниця королеви Єлизавети II та онука короля Георга VI, вона займає 26-те місце в лінії престолонаслідування британського престолу.

Раннє життя та освіта

Сара Чатто народилася в пологовому будинку Portland в Лондоні і була хрещена в Букінгемському палаці 13 червня 1964 року. Її хрещеними батьками були королева Єлизавета II, принцеса Королівська (пізніше принцеса Маргарет), герцогиня Кентська, князь Бернхард Ліппе-Бістерфельдський та лорд Родс. Чатто отримала освіту в школі Бененден у Кенті, а потім навчалася історії мистецтв у коледжі Корто у Лондоні.

Кар'єра як художниця

Сара Чатто розвинула пристрасть до мистецтва з раннього віку. Її роботи часто виставляються на виставках та благодійних аукціонах. Вона створює олійні картини, пастелі та скульптури, зазвичай зображуючи портрети, пейзажі та натюрморти. Чатто також працює в техніці емалі та створює ювелірні вироби.

Роль у королівській сім'ї

Як член королівської сім'ї, Сара Чатто виконує офіційні обов'язки. Вона супроводжує свого кузена принца Чарльза на королівських заходах і є патроном декількох благодійних організацій, зокрема, Фонду серця Британської медичної асоціації та Королівського Хоспісу Марии Кюрі.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Особисте життя

14 липня 1994 року Сара Чатто вийшла заміж за актора Деніела Чатто. У них двоє синів: Семюель (народився в 1996 році) та Артур (народився в 1999 році). Сім'я проживає в заміському будинку в Кенсінгтоні, Лондон.

Цікаві факти

  • Сара Чатто є єдиним членом британської королівської сім'ї, який народився поза королівським палацом.
  • Вона є завзятою шанувальницею театру і танцю.
  • Чатто є колекціонеркою вінтажної біжутерії.
  • Вона та її чоловік Деніел Чатто є кузенами в 12-му поколінні.
  • Сара Чатто не має титулу через те, що її батькам було дозволено вибрати їй власне прізвище.

Сара Чатто – багатогранна особистість, яка поєднує художній талант з обов'язками члена королівської сім'ї. Її твори демонструють її творчі здібності, а її участь у благодійній діяльності свідчить про її прихильність до соціального блага. Сара Чатто залишається популярною фігурою серед британської публіки та є цінною частиною королівської сім'ї.

Часто задаються питання

  1. Яке місце Сара Чатто займає в лінії престолонаслідування?
  2. Яка професія чоловіка Сари Чатто?
  3. Які види мистецтва практикує Сара Чатто?
  4. Чим відома Сара Чатто у королівській сім'ї?
  5. Який титул Сара Чатто?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 30 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".