Прогулянка по містам України – Київ

Київ – одна з найстаріших столиць в Європі з багатовіковою історією. Протягом багатьох років місто приваблювало гостей та туристів з усього світу своєю красою та унікальністю.

Відвідувачів цікавить питання – де проживати, куди піти, і що цікавого можна побачити? Найбільше вигідний варіант житла – міні готель у Києві. Відносно туристичних цікавинок – читайте далі.

Святиня православної церкви

Крокуючи затишними вуличками нас зустрічає перша історична пам’ятка архітектури – Володимирський собор. Збудований в ХІХ столітті, і вважається однією з головних святинь православної церкви Київського патріарха. Під час будівництва виникали зміни, які істотно вплинули на кінцевий результат. Вагомий внесок внесли відомі живописці Васнєцов та Врубель, які своїми роботами надали собору неповторності. Окрасою пам’ятки – фреска з зображенням Богородиці з немовлям, яка втілює любов, доброту.

У вирі мистецтва

Якщо піднятися нагору по вулиці Володимирській, то натрапимо на будівлю Національної опери України. Саме тут зосереджений центр культури та мистецтва України. Будівля яка була зведена в 1901 році відомим архітектором Шрьотером. На сцені опери виступають відомі трупи як з України, так і з-за кордону. Глядач, затамувавши подих, буде приємно вражений.

Будівля – фортеця

Мандруючи далі по вулиці Володимирській зустрічаємо на шляху історичну пам’ятку – фортецю – Золоті ворота. Зведені за часів правління Ярослава Мудрого і сягає своїм корінням XI століття. Сучасні Золоті ворота зазнали значної реконструкції. Якщо обійти навколо воріт, то можна побачити в сквері пам’ятник самому засновнику правителю Київської Русі – Ярославу Мудрому. Поруч знаходиться багато кафе, ресторанів, де гості можуть смачно покуштувати різні страви.

Архітектурна пам’ятка ЮНЕСКО

Софіївська площа відома декількома історичними об’єктами. В самому серці площі височіє пам’ятник відомому гетьману України – Богдану Хмельницькому. Свою назву площа отримала від назви Софіївського собору, який в XI столітті був зведений за наказом Ярослава Мудрого. В далекому минулому саме на цій площі збиралися народні збори – віче для вирішення важливих питань, а сьогодні на ній проводять різні урочисті заходи.

Михайлівська площа

Окрасою даного місця є Золотоверхий Михайлівський собор, який зазнав значних руйнувань і реконструкцій протягом останніх десятиліть. В центрі площі височіє біла мармурова статуя – першої жінки – правительки на теренах Київської Русі – княгині Ольги. Поруч знаходяться пам’ятники відомим місіонерам – Кирилу та Мефодію – основоположникам слов’янської азбуки, а також апостолу Андрію Первозваному.

Андріївський узвіз

Прямуючи по Андріївському узвозі в напрямку Андріївської церкви, мандрівники на своєму шляху зустрінуть ряд художників, які продають свої роботи. Поряд знаходяться різні музеї, галереї, кафе. Відомий Андріївський узвіз ще й тим, що саме тут знаходиться музей імені Михайла Булгакова, в якому зібрані особисті речі самого митця.

Контрактова площа

Саме це місце вважають одним з найстаріших торговельних центрів, адже воно знаходиться поблизу головної водної артерії – річкового вокзалу, через який наші предки здійснювали торгівлю.

Подорожуючи далі, нас гостинно зустрічає Києво – Могилянська академія – один з найпрестижніших та найстаріших вищих освітніх закладів не лише в Україні, а й в усій Європі.

Відвідавши ці історичні місця, мандрівники доторкнуться до історії та культури українського народу.

Поділитися:
Опубліковано на Aug 30 2018. Поданий під Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарОстанні новини

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire