Переваги секційних гаражних воріт

ворота
установка секційних воріт https://stankor.com.ua/category_product/garage_gate/ дає власникам гаражів ряд істотних переваг:

  • секційні ворота можливо встановити практично в будь-який отвір;
  • вони забезпечують оптимальну шумо- і теплоізоляцію приміщення;
  • безпечні та зручні в експлуатації;
  • мають сучасний вигляд і безліч колірних рішень;
  • при належному догляді можуть прослужити без ремонту до 20 років;
  • економлять простір як всередині, так і зовні приміщення, в якому встановлені;
  • дистанційне керування забезпечує додатковий комфорт;
  • відкриття та закриття відбувається швидко і легко;
  • забезпечують хороший захист від проникнення в приміщення.

але і у секційних воріт є свої недоліки. головний з них – це досить висока вартість. але це обумовлено використанням при їх виготовленні якісних матеріалів, які і забезпечують безліч позитивних характеристик.

матеріали для виготовлення секційних воріт

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

для виготовлення секційних воріт використовуються сендвіч-панелі, що складаються з пари листів оцинкованого заліза з утеплювачем посередині. як утеплювач можуть бути використані різні матеріали, наприклад, поліуретанова піна або поліестер. самі панелі виготовляють тільки в промислових умовах. там же (на виробництві) на них наносять декоративне покриття.

для того, щоб ворота мали достатню теплоізоляцією, в процесі виготовлення виробники позбавляються від «містків холоду». домагаються цього установкою між секціями еластичних пробок, які щільно прилягають до панелей. до нижньої частини воріт (порогової панелі) прикріплюють спеціальний морозостійкий ущільнювач, який не дозволяє дверям примерзати до підлоги в холодну пору року.

яка вартість секційних воріт?

подобні ворота сьогодні досить популярні, і конкуренція на ринку велика. проаналізувавши пропозиції, можна відзначити, що стандартні секційні ворота для гаража можна придбати приблизно за 12-15 тис. гривень. хоча зустрічається вартість і в 10 разів вище, але це вже далеко не стандарт.

така різниця в ціні обумовлена ​​різними варіаціями обробки воріт. типовий варіант стандартного розміру, покритий базовими відтінками фарби, зазвичай найдешевший. якщо потрібні ворота незвичайних квітів, то це призведе до подорожчання на 15-20%. оздоблення цінними породами дерева або куванням призведе до більш серйозного підвищення вартості продукції.

Приєднуйтесь до нашого Телеграму: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 20 12 2020. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".