Павлоградська загальноосвітня школа № 13
Редактор: Михайло МельникПавлоградська загальноосвітня школа № 13
Як цитата з Вікіпедії
Павлоградська загальноосвітня школа № 13 — колишній україномовний навчальний заклад І-ІІ ступенів акредитації у місті Павлоград Дніпропетровської області.
Історія
Школа була заснована у 1961 році як початкова школа № 13. З розширенням та розвитком мікрорайону, у 1973 році її реорганізовано у восьмирічну школу.
У 1989 році загальноосвітня школа № 13 отримала статус повноцінної середньої школи № 13. Вона стала одним з провідних навчальних закладів міста. У школі було запроваджено поглиблене вивчення української мови та літератури, а також іноземних мов.
У 2015 році після проведення реформи освіти школа № 13 була реорганізована у загальноосвітню школу І-ІІ ступенів № 13. Вона продовжувала забезпечувати якісну освіту для учнів початкових та середніх класів.
Структура та матеріально-технічна база
Загальноосвітня школа № 13 мала типову для міських навчальних закладів структуру. Вона складалася з:
- 10 навчальних кабінетів,
- 5 майстерень,
- спортивного залу,
- актового залу,
- бібліотеки,
- медичного кабінету,
- їдальні.
Школа була забезпечена сучасними засобами навчання та обладнанням. Вона мала комп'ютерний клас, інтерактивну дошку, мультимедійний проектор та інше.
Педагогічний колектив
У школі працював висококваліфікований педагогічний колектив. Учительський склад мав вищу педагогічну освіту та постійно підвищував свою кваліфікацію. Педагоги активно використовували інноваційні методи та технології навчання.
Учнівський склад
Школа була популярною серед жителів мікрорайону. У ній навчалися діти з 1 до 9 класу. Контингент учнів був різноманітним як за соціальним, так і за національним складом.
Напрямки діяльності
Окрім базової освіти, школа № 13 проводила активну позакласну та виховну роботу. Вона була центром культурного та спортивного життя мікрорайону. У школі працювали гуртки, секції, проводилися різноманітні заходи та змагання.
Школа тісно співпрацювала з батьками та громадськими організаціями. Батьки брали активну участь у вирішенні питань навчально-виховного процесу.
Закриття школи
У зв'язку з оптимізацією мережі навчальних закладів міста Павлоград у 2022 році загальноосвітню школу № 13 було закрито. Учнів та педагогічний колектив було переведено до інших шкіл міста.
Павлоградська загальноосвітня школа № 13 була одним з найстаріших та найвідоміших навчальних закладів міста. Вона зробила значний внесок у розвиток освіти у Павлограді. За роки своєї діяльності школа випустила тисячі учнів, які стали успішними людьми у різних сферах.
Запитання, що часто задаються
- Яке було початкове призначення школи № 13?
- Коли школа отримала статус середнього навчального закладу?
- Які напрямки діяльності були пріоритетними у школі № 13?
- З якими іншими установами співпрацювала школа?
- Чому було прийнято рішення про закриття школи № 13?
У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!
⚡⚡⚡ Топ-новини дня ⚡⚡⚡
Хто такий Такер Карлсон? Новий законопроект про мобілізацію З травня пенсію підвищать на 1000 гривень