https://reporter.zp.ua

Павлоградська загальноосвітня школа № 13

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Павлоградська загальноосвітня школа № 13

Як цитата з Вікіпедії

Павлоградська загальноосвітня школа № 13 — колишній україномовний навчальний заклад І-ІІ ступенів акредитації у місті Павлоград Дніпропетровської області.

Історія

Школа була заснована у 1961 році як початкова школа № 13. З розширенням та розвитком мікрорайону, у 1973 році її реорганізовано у восьмирічну школу.

У 1989 році загальноосвітня школа № 13 отримала статус повноцінної середньої школи № 13. Вона стала одним з провідних навчальних закладів міста. У школі було запроваджено поглиблене вивчення української мови та літератури, а також іноземних мов.

У 2015 році після проведення реформи освіти школа № 13 була реорганізована у загальноосвітню школу І-ІІ ступенів № 13. Вона продовжувала забезпечувати якісну освіту для учнів початкових та середніх класів.

Структура та матеріально-технічна база

Загальноосвітня школа № 13 мала типову для міських навчальних закладів структуру. Вона складалася з:

 • 10 навчальних кабінетів,
 • 5 майстерень,
 • спортивного залу,
 • актового залу,
 • бібліотеки,
 • медичного кабінету,
 • їдальні.

Школа була забезпечена сучасними засобами навчання та обладнанням. Вона мала комп'ютерний клас, інтерактивну дошку, мультимедійний проектор та інше.

Педагогічний колектив

У школі працював висококваліфікований педагогічний колектив. Учительський склад мав вищу педагогічну освіту та постійно підвищував свою кваліфікацію. Педагоги активно використовували інноваційні методи та технології навчання.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Учнівський склад

Школа була популярною серед жителів мікрорайону. У ній навчалися діти з 1 до 9 класу. Контингент учнів був різноманітним як за соціальним, так і за національним складом.

Напрямки діяльності

Окрім базової освіти, школа № 13 проводила активну позакласну та виховну роботу. Вона була центром культурного та спортивного життя мікрорайону. У школі працювали гуртки, секції, проводилися різноманітні заходи та змагання.

Школа тісно співпрацювала з батьками та громадськими організаціями. Батьки брали активну участь у вирішенні питань навчально-виховного процесу.

Закриття школи

У зв'язку з оптимізацією мережі навчальних закладів міста Павлоград у 2022 році загальноосвітню школу № 13 було закрито. Учнів та педагогічний колектив було переведено до інших шкіл міста.

Павлоградська загальноосвітня школа № 13 була одним з найстаріших та найвідоміших навчальних закладів міста. Вона зробила значний внесок у розвиток освіти у Павлограді. За роки своєї діяльності школа випустила тисячі учнів, які стали успішними людьми у різних сферах.

Запитання, що часто задаються

 • Яке було початкове призначення школи № 13?
 • Коли школа отримала статус середнього навчального закладу?
 • Які напрямки діяльності були пріоритетними у школі № 13?
 • З якими іншими установами співпрацювала школа?
 • Чому було прийнято рішення про закриття школи № 13?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 28 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".