Олів’є Пере
Олів'є Пере: Французький Журналіст, Кінокритик та Продюсер
Народився:
17 березня 1971 року, Марсель, Франція
Кар'єра:
Олів'є Пере – відомий французький журналіст, кінокритик та продюсер, який народився в Марселі 17 березня 1971 року. Він розпочав свою кар'єру як журналіст на початку 1990-х років, дописуючи статті до кількох кіножурналiв, таких як "24 images" та "Cahiers du Cinéma".
Кінокритик:
Пере визнаний одним з провідних кінокритиків Франції. Його огляди часто публікуються в авторитетних виданнях, зокрема "Libération" та "Le Monde". Вони вирізняються глибоким аналізом, прозірливими спостереженнями та безкомпромісною оцінкою фільмів. Пере також є членом президії Національного союзу кінокритиків (Syndicat Français de la Critique de Cinéma).
Продюсер:
Окрім своєї діяльності як кінокритик, Пере також є продюсером. Він співпрацював з відомими режисерами, такими як Франсуа Озон, Жак Ріветт та Жан-Люк Годар. Його продюсерська фірма "Les Films du Losange" була заснована в 1992 році і випустила низку високо оцінених фільмів, зокрема "8 жінок" (2002) та "Нові часи" (2010).
Досягнення та Нагороди:
Пере отримав численні нагороди та відзнаки за свою роботу. У 2007 році він був удостоєний премії "Золотий Орел" (Aigle d'Or) за найкращий документальний фільм "Як живеш?" (Comment ça va?). У 2012 році він отримав премію "Люм'єр" (Lumière) за найкращий фільм "Любов" (Amour).
Особисте Життя:
Олів'є Пере одружений з актрисою Ізабель Юппер. У пари є двоє дітей.
Фільмографія як продюсера
- "Як живеш?" (2007)
- "Севр, Мон Лезюр" (2008)
- "8 жінок" (2002)
- "Нові часи" (2010)
- "Хмарні привиди" (2005)
Олів'є Пере є одним з найвидатніших представників французького кінематографа. Його робота як кінокритика, продюсера та журналіста внесла значний вклад у розвиток кіномистецтва.
Запитання, що часто задаються
- Який найбільш відомий фільм, випущений продюсерською фірмою Пере?
- Які режисери співпрацювали з Пере?
- Які нагороди отримав Пере за свою роботу?
- Де публікує свої огляди Олів'є Пере?
- Хто є дружиною Пере?