https://reporter.zp.ua

Нові правила виготовлення номерних знаків для транспортних засобів: що зміниться для громадян

Редактор: Михайло Мельник

Спрощення та покращення послуг – основні пріоритети роботи сервісних центрів МВС. Однією з таких ініціатив стало впровадження нових можливостей у виготовленні номерних знаків для транспортних засобів суб’єктами господарювання різних форм власності.

Згідно із затвердженими нормативними вимогами, суб’єкти господарювання, які мають намір займатися виготовленням номерних знаків, можуть подати в Головний сервісний центр МВС вичерпний перелік документів, визначених у Порядку, затвердженому постановою Кабінет Міністрів України від 25 липня 2023 р. № 774. Якщо всі документи відповідатимуть вимогам, протягом 5 днів після їх надходження відправнику прийде повідомлення про приєднання до Реєстру суб’єктів господарювання.

Цей крок дозволить суб’єктам господарювання виготовляти номерні знаки за вибором особи, із серіями, визначеними наказом МВС України (ОА, ОВ, ОС, ОЕ, ОН, ОІ, ОК, ОМ, UB, UC, AG, AJ, DB, NA). Тобто процес присвоєння буквено-цифрової комбінації, виготовлення та видачі номерних знаків буде ще більш прозорим та позбавленим втручання посадових осіб.

Важливо пам’ятати, що на сьогодні жоден суб’єкт господарювання не включений до Єдиного реєстру транспортних засобів. Однак, впроваджені зміни сприятимуть полегшенню процедури оформлення документів та зменшенню часу на отримання послуг.

«Демонополізація та унормування ринку виготовлення номерних знаків спрямовані на спрощення отримання державних послуг громадянами. Розпочавши цей шлях, ми прагнемо створити сприятливі умови для розвитку справедливої ринкової конкуренції та покращення якості обслуговування.» – зазначив начальник РСЦ ГСЦ МВС у Дніпропетровській та Запорізькій областях Володимир Степанов.

Запрошуємо суб’єктів господарювання подавати документи та розпочинати діяльність з виготовлення номерних знаків, що сприятиме розвитку справедливої ринкової конкуренції та зручності отримання адміністративних послуг.

Залишити коментар

Опубліковано на 06 03 2024. Поданий під Суспільство і закони. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".