https://reporter.zp.ua

Наталія Олексіївна (велика княжна)

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Наталія Олексіївна: Велика княжна Російської імперії

Особисте життя

 • Походження: Дівчинка з'явилась на світ 1 серпня 1714 року в Санкт-Петербурзі. Її батьком був царевич Олексій Петрович, а матір'ю — Шарлотта-Софія Брауншвейзька.
 • Дитинство: Наталія провела дитинство набагато скромніше, ніж інші діти царської родини. Її батька відсторонили від престолу за небажання продовжувати реформи Петра I.
 • Заручини: У 1727 році 13-річну Наталію планують видати заміж за малолітнього герцога Гольштейнського Карла-Фрідріха. Однак весілля зірвалось через смерть дівчини наступного року.

Взаємини з імператорською родиною

 • Сестра Петра II: Наталія була рідною сестрою Петра II, який зійшов на престол після смерті Катерини I. Їхні взаємини були близькими та теплими.
 • Підтримка імператриці Анни: Після смерті Петра II імператорський трон успадкувала Анна Іванівна. Вона ставилася до Наталії з прихильністю та піклувалася про її освіту та виховання.

Життя при дворі

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

 • Освіта: Наталія отримала хорошу освіту. Вона вивчала іноземні мови, історію, географію, музику та танці.
 • Дипломатична діяльність: Незважаючи на юний вік, Наталія брала участь у дипломатичних переговорах та прийомах іноземних послів.
 • Хвороба: У 1728 році стан здоров'я Наталії різко погіршився. Вона страждала від тяжкої хвороби, яка призвела до її смерті 3 грудня того ж року в Москві.

Наслідки

Раптова смерть Наталії Олексіївни була трагедією для Російської імперії. Вона була останньою нащадкою по чоловічій лінії династії Романових. Її смерть викликала переполох при дворі та стала одним із чинників, що призвели до перевороту 1730 року, в результаті якого до влади прийшла Ганна Іванівна.

Наталія Олексіївна була юною великою княжною, що зробила значний внесок в історію Російської імперії. її дитинство було непростим, але вона виросла в розумну та освічену жінку. її рання смерть стала серйозною втратою для царської родини та країни загалом.

Часто задавані питання

 1. Хто були батьками Наталії Олексіївни?
 2. Чому дитинство Наталії було скромним?
 3. За кого планували видати заміж Наталію в 1727 році?
 4. Як ставилася до Наталії імператриця Анна Іванівна?
 5. Від якої хвороби померла Наталія Олексіївна?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 16 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".