МАЗ-6317
Англійська назва: MAZ-6317
МАЗ-6317 – це бортовий повнопривідний автомобіль підвищеної прохідності з колісною формулою 6×6, який випускається Мінським автозаводом з 1990-х років. Автомобіль призначений для перевезення вантажів у важких дорожніх умовах, включаючи бездоріжжя та території з несприятливими кліматичними умовами.
Застосування
МАЗ-6317 широко застосовується в різних сферах, включаючи:
- Військова: Перевезення особового складу, зброї та боєприпасів.
- Будівельна: Транспортування будівельних матеріалів, спецтехніки та робочих.
- Гірничодобувна: Перевезення гірських порід, вугілля та інших матеріалів.
- Лісова: Транспортування лісоматеріалів і обладнання.
- Нафтогазова: Доставка труб, бурового обладнання та персоналу на нафтогазові родовища.
Технічні характеристики
- Колісна формула: 6×6
- Вантажопідйомність: 15 тонн
- Довжина: 9,05 м
- Ширина: 2,50 м
- Висота: 3,35 м
- Двигун: Дизельний, ЯМЗ-238ДЕ2, потужністю 330 к.с.
- Коробка передач: Механічна, 9-ступінчаста
- Підвіска: Залежна, ресорна з телескопічними амортизаторами
- Шини: Пневматичні, 1300×485 R533
Переваги
- Висока прохідність: Забезпечується колісною формулою 6×6 і конструкцією підвіски.
- Вантажопідйомність: Можливість перевозити до 15 тонн вантажу.
- Надійність: Перевірена часом конструкція, що підтверджена тривалою експлуатацією.
- Простота обслуговування: Завдяки доступності запасних частин і простоті ремонту.
- Універсальність: Широкий спектр застосувань у різних сферах діяльності.
Конструкція
МАЗ-6317 має рамну конструкцію з кабіною, розташованою над двигуном. Кабіна має три місця і забезпечує достатній огляд. Вантажна платформа має відкидні борти та настил із дощок.
Автомобіль оснащений дизельним двигуном ЯМЗ-238ДЕ2, який відповідає екологічним стандартам Euro-5. Двигун агрегатується з механічною 9-ступінчастою коробкою передач. Підвіска залежна, ресорна з телескопічними амортизаторами.
Модифікації
МАЗ-6317 має ряд модифікацій, призначених для різних завдань:
- МАЗ-6317Е9: Близький до базової версії, відрізняється встановленням двигуна ЯМЗ-238Д3 потужністю 250 к.с.
- МАЗ-63172: Відрізняється більш комфортабельною кабіною з двома місцями, двигуном ЯМЗ-238ДЕ2 потужністю 330 к.с. та посиленою підвіскою.
- МАЗ-6317Т2: Бортовий тягач, призначений для буксирування причепів.
- МАЗ-631708: Вахтовий автобус, що перевозить до 24 пасажирів.
- МАЗ-631728: Сміттєвоз, обладнаний кузовом з гідравлічним пресом і завантажувальним механізмом.
МАЗ-6317 – надійний і універсальний вантажний автомобіль з підвищеною прохідністю. Його міцність, простота обслуговування та широкий спектр модифікацій роблять його затребуваним у різних галузях промисловості і військової справи.
Часто задавані питання
- Якою є вантажопідйомність МАЗ-6317?
- Який тип підвіски використовується в МАЗ-6317?
- Які двигуни встановлюються на МАЗ-6317?
- Чи доступні модифікації МАЗ-6317?
- В яких сферах застосовується МАЗ-6317?