https://reporter.zp.ua

Макарове (Богодухівський район)

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Історична довідка

Макарове — село в Україні, що розташоване у Золочівській громаді Богодухівського району Харківської області. Перша згадка про село датується 1775 роком. Заснували його козаки, які перейшли на службу до Російської імперії.

У XIX столітті Макарове входило до складу Золочівського повіту Харківської губернії. Після революції 1917 року село стало частиною Радянського Союзу. Під час Другої світової війни було окуповане німецькими військами.

Географічне розташування

Макарове розташоване на березі річки Уди, за 17 км від районного центру міста Богодухова та за 85 км від обласного центру міста Харкова. Через село проходить автомобільна дорога Т-1703, яка сполучає Богодухів із Золочевом.

Інфраструктура

В Макаровому працюють сільська рада, школа, дитячий садок, будинок культури, бібліотека, аптека та магазини. Село газифіковане та електрифіковане.

Економіка

Основу економіки Макарового становить сільське господарство. Тут є фермерські господарства, які спеціалізуються на вирощуванні зернових культур, соняшника та інших сільськогосподарських продуктів. Також у селі діють кілька приватних підприємств.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Демографія

За даними перепису 2001 року, населення Макарового становило 478 осіб. Наразі в селі проживає 363 особи, переважно українці.

Макарове — невелике, але мальовниче село на Харківщині. Завдяки своєму вигідному географічному розташуванню, інфраструктурі та сільськогосподарському потенціалу, воно має всі умови для розвитку та покращення добробуту своїх жителів.

Часті запитання

  • Де розташоване село Макарове? Відповідь: Макарове розташоване у Золочівській громаді Богодухівського району Харківської області.
  • Яка чисельність населення Макарового? Відповідь: Наразі в селі проживає 363 особи.
  • Яка основна галузь економіки села? Відповідь: Сільське господарство.
  • Чи є в Макарово школа та дитячий садок? Відповідь: Так, у селі працюють школа та дитячий садок.
  • Як дістатися до Макарового з Харкова? Відповідь: До Макарового можна дістатися автомобілем по дорозі Т-1703 або автобусом з автостанції у Харкові.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 19 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".