https://reporter.zp.ua

Ейсмант Олег Володимирович

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Життя та військова служба:

Олег Володимирович Ейсмант народився 16 травня 1974 року в місті Дніпро (тоді Дніпропетровськ). Після закінчення школи та військової служби у радянській армії працював у сфері бізнесу. У 2014 році з початком російської збройної агресії проти України Олег Ейсмант добровольцем приєднався до батальйону "Дніпро-1", який входив до складу сил АТО.

Призначення до Маріуполя:

У квітні 2014 року батальйон "Дніпро-1" був направлений до Маріуполя, який у той час перебував під загрозою захоплення російськими окупантами та сепаратистами. Олег Ейсмант брав активну участь у захисті міста, виявляючи мужність та відвагу в бойових умовах.

Оборона Маріуполя:

У ході боїв за Маріуполь Олег Ейсмант отримав важкі поранення, але продовжував виконувати свої обов'язки. Він брав участь у штурмі позицій противника, знищенні ворожої техніки та евакуації поранених товаришів.

Загибель та нагороди:

9 травня 2014 року Олег Ейсмант загинув у бою під час чергової атаки ворожих сил. За мужність та самовідданість, виявлені під час захисту української незалежності, Указом Президента України Володимира Зеленського він посмертно нагороджений орденом "За мужність" III ступеня.

Пам'ять та вшанування:

Подвиг Олега Ейсманта увійшов до пантеону героїчної боротьби українського народу за свою свободу та незалежність. На його честь названо вулиці в Дніпрі та Маріуполі, а також встановлено меморіальні дошки та пам'ятники.

Встановлення пам'ятnika Олегу Ейcманту:

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

14 жовтня 2022 року в Дніпрі на проспекті Олександра Поля було урочисто відкрито пам'ятник Олегу Ейсманту. Скульптура зображує воїна в повний зріст у бойовому спорядженні, зі зброєю в руках. Пам'ятник став місцем вшанування пам'яті героя та символом незламності та героїзму.

:

Олег Володимирович Ейсмант – один із хоробрих воїнів, які віддали свої життя за захист України від російської агресії. Його подвиг надихає наступні покоління українців на героїчні вчинки та зміцнює національну ідентичність. Пам'ять про Олега Ейсманта назавжди залишиться в серцях українського народу.

Часто задавані питання:

 • Хто такий Олег Ейсмант?
  Він був українським військовиком, добровольцем та захисником Маріуполя, який загинув під час російської агресії у 2014 році.
 • За що нагороджений Олег Ейсмант?
  За мужність та самовідданість, виявлені під час захисту української незалежності, він посмертно нагороджений орденом "За мужність" III ступеня.
 • Яка роль Олега Ейсманта у захисті Маріуполя?
  Він як член батальйону "Дніпро-1" брав активну участь у бойових діях, знищенні ворожої техніки та евакуації поранених товаришів.
 • Де було встановлено пам'ятник Олегу Ейсманту?
  Пам'ятник герою встановлено в місті Дніпро на проспекті Олександра Поля.
 • Чому Олег Ейсмант вважається героєм?
  Він віддав своє життя, захищаючи Україну від російської агресії, ставши символом мужності та героїзму українського народу.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 17 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".