https://reporter.zp.ua

Джиоєва Алла

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

АЛЛА ДЖИОЄВА: ЖИТТЄВИЙ ШЛЯХ І ПОЛІТИЧНА КАР'ЄРА

Ранні роки та освіта

Алла Олександрівна Джиоєва народилася 23 серпня 1949 року у Сталінірі (нині Цхінвал), Південно-Осетинська автономна область, Грузинська РСР.

Закінчила Південно-Осетинський державний педагогічний інститут і здобула ступінь з російської мови та літератури. З 1971 по 1976 рік працювала вчителем російської мови та літератури у школі в рідному місті.

Педагогічна діяльність

У 1976 році Джиоєву призначено директоркою школи-інтернату для сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У 1980-1987 роках обіймала посаду директора Цхінвальської середньої школи №1. За роки педагогічної діяльності була удостоєна звання "Відмінник освіти СРСР".

Міністр освіти

У 1987 році Алла Джиоєва призначена міністром освіти Південної Осетії. На цій посаді вона проводила реформи, спрямовані на поліпшення якості освіти та доступності освітніх послуг для всіх громадян республіки.

Політична діяльність

Після проголошення незалежності Південної Осетії Джиоєва активно брала участь у політичному житті республіки. Очолювала опозиційну Республіканську партію "Аланія".

У 2011 році висунула свою кандидатуру на президентських виборах, заявляючи про необхідність зміни влади та проведення кардинальних реформ у соціальній, економічній та політичній сферах. У результаті виборів поступилася Анатолію Бібілову, представнику чинної влади.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Соціальна та громадська діяльність

Алла Джиоєва відома своєю активною соціальною та громадською діяльністю. Вона є головою Народного зібрання Республіки Південна Осетія та бере участь у багатьох благодійних проектах.

Джиоєва є палкою прихильницею миру та національної єдності. Вона виступає за розвиток і зміцнення дружніх відносин між Південною Осетією та Грузією, а також за інтеграцію республіки до світового співтовариства.

Особисте життя

Алла Джиоєва одружена, має двоє дітей. Її чоловік – відомий південноосетинський політик та громадський діяч Олександр Джиоєв.

Алла Джиоєва – видатний політик, педагог та громадський діяч Південної Осетії. Її багаторічна діяльність зробила значний внесок у розвиток освіти республіки та поліпшення її соціального становища. Джиоєва продовжує відігравати активну роль у політичному та громадському житті Південної Осетії, виступаючи за мир, єдність та процвітання своєї батьківщини.

Запитання, що часто задаються

  1. Де і коли народилася Алла Джиоєва?
  2. Яку посаду обіймала Алла Джиоєва у 1987-1991 роках?
  3. Якою партією керувала Алла Джиоєва?
  4. У якому році Алла Джиоєва висувала свою кандидатуру на президентських виборах?
  5. Чи є Алла Джиоєва головою Народного зібрання Республіки Південна Осетія?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 24 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".