https://reporter.zp.ua

Квасенко Алла Володимирівна

# ,

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Квасенко (Ржечицька) Алла Володимирівна — легенда українського театру

Біографія Алли Квасенко

Алла Володимирівна Квасенко, відома під дівочим прізвищем Ржечицька, народилася в Одесі 14 вересня 1918 року. Її батьки були простими робітниками, але вони завжди підтримували любов Алли до мистецтва. У сім’ї Квасенко цінували музику, театр і літературу, тому не дивно, що юна Алла захопилася ідеєю стати акторкою.

Після закінчення школи в 1935 році Квасенко поступила до Одеського театрального училища. Вона була дуже талановитою і швидко стала однією з найкращих студенток на курсі. У 1939 році, після закінчення училища, Алла влаштувалась до Одеського театру юного глядача. Вона відразу ж почала грати головні ролі і швидко стала улюбленицею одеської публіки.

У 1941 році почалася Велика Вітчизняна війна. Театр юного глядача був евакуйований до Ташкента, де Квасенко продовжувала працювати. У 1944 році театр повернувся до Одеси, і Алла знову стала грати на його сцені.

У 1949 році Квасенко отримала звання заслуженої артистки Української РСР, а у 1960 році — народної артистки Української РСР. Вона була удостоєна численних нагород і премій, серед яких Державна премія УРСР імені Тараса Шевченка.

Алла Квасенко продовжувала грати в театрі до кінця свого життя. Вона пішла з життя у 2008 році в Одесі.

Творчість Алли Квасенко

Алла Квасенко була талановитою і різнобічною акторкою. Вона однаково добре грала як драматичні, так і комедійні ролі. Її героїні завжди були живими, правдивими і виразними.

Квасенко була справжнім майстром сценічного перевтілення. Вона могла зіграти як юну дівчину, так і літню жінку, як благородну героїню, так і підступну лиходійку. Її героїні завжди були різними, але їх об'єднувало одне — вони завжди були живими і правдивими.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Ролі Алли Квасенко

Алла Квасенко зіграла безліч ролей у театрі і кіно. Серед її найвідоміших театральних ролей — Марія Стюарт у п’єсі Шиллера, Катерина в п’єсі Островського, Леді Макбет у п’єсі Шекспіра, Комісар у п’єсі Погодіна. У кіно Квасенко знялася в таких фільмах, як “Два Федора”, “Приїхали на конкурс”, “Повість про Павла Корчагіна”, “Велика сім’я”.

Квасенко була блискучою майстринею сценічного перевтілення. Вона могла зіграти будь-яку роль, від трагедійної до комедійної. Її героїні завжди були живими, правдивими і виразними.

Особисте життя Алли Квасенко

Алла Квасенко була заміжня за актором Георгієм Квасенком. У них народився син Володимир, який став актором і музикантом. Алла Квасенко була дуже люблячою і турботливою матір’ю і бабусею. Вона завжди знаходила час для своєї сім’ї і була для них справжньою опорою і підтримкою.

Висновок

Алла Квасенко була однією з найвидатніших українських акторок XX століття. Вона була справжнім майстром сценічного перевтілення і могла зіграти будь-яку роль. Її героїні завжди були живими, правдивими і виразними. Квасенко була удостоєна численних нагород і премій, серед яких Державна премія УРСР імені Тараса Шевченка. Вона була справжньою легендою українського театру.

Часті запитання

  1. Де народилася Алла Квасенко?
  2. У якому році Квасенко отримала звання народної артистки Української РСР?
  3. Які найвідоміші театральні ролі Квасенко?
  4. У яких фільмах зіграла Квасенко?
  5. За що Квасенко була удостоєна Державної премії УРСР імені Тараса Шевченка?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 31 01 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".