https://reporter.zp.ua

Явір (хокейний клуб)

# ,

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Хокейний клуб «Явір» Яворів: аматорський хокейний колектив з міста Яворів

Історія


Хокейний клуб «Явір» Яворів — аматорський хокейний колектив з міста Яворів (Львівська область). Виступає в Західноукраїнській аматорській хокейній лізі.

Історія клубу починається в 2008 році. Засновником і першим президентом клубу став Микола Романюк. Команда була сформована з місцевих любителів хокею.

У сезоні 2008/09 «Явір» дебютував у Західноукраїнській аматорській хокейній лізі. Команда зайняла 5-е місце в регулярному чемпіонаті і не вийшла в плей-оф.

У наступному сезоні «Явір» досяг значного прогресу. Команда посіла 3-е місце в регулярному чемпіонаті і вийшла в плей-оф, де дійшла до фіналу.

У сезоні 2010/11 «Явір» став чемпіоном Західноукраїнської аматорської хокейної ліги. Команда перемогла у всіх 12 матчах регулярного чемпіонату, а в плей-оф обіграла у фіналі «Прикарпаття» Івано-Франківськ.

У сезоні 2011/12 «Явір» знову став чемпіоном Західноукраїнської аматорської хокейної ліги. Команда перемогла у всіх 14 матчах регулярного чемпіонату, а в плей-оф обіграла у фіналі «Львівських левів».

Склад


Склад «Явора» зазнає змін кожен сезон. Команда складається з місцевих любителів хокею, а також гравців з інших міст і областей України.

У поточному сезоні за «Явір» виступають такі хокеїсти:

 • Воротарі: Андрій Ковальчук, Василь Шуварський
 • Захисники: Сергій Безгубенко, Андрій Вітюк, Олег Воробйов, Андрій Гуляк, Андрій Добрянський, Богдан Дудка, Роман Ковальчук
 • Нападники: Роман Бабчук, Іван Вацеба, Андрій Голуб, Ярослав Городиський, Роман Гриців, Ігор Данилів, Андрій Денисенко, Євгеній Злобін, Олег Ковальчук, Михайло Копилець, Іван Кульчицький, Володимир Лобода, Андрій Микитюк, Михайло Музичка, Олег Онищенко, Володимир Петрушко, Ігор Пилипчук, Олег Поліщук, Олександр Романюк, Андрій Саган, Іван Смірнов, Андрій Стадник, Володимир Федорів, Ярослав Цісик, Олег Чайковський, Михайло Шарко.

Досягнення


За свою історію «Явір» домігся наступних досягнень:

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

 • Чемпіон Західноукраїнської аматорської хокейної ліги (2010/11, 2011/12)
 • Срібний призер Західноукраїнської аматорської хокейної ліги (2009/10)
 • Бронзовий призер Західноукраїнської аматорської хокейної ліги (2008/09)

Президент


Президентом хокейного клубу «Явір» Яворів є Микола Романюк. Він є засновником клубу і докладає багато зусиль для його розвитку.

Микола Романюк народився в місті Яворів. Він є підприємцем і меценатом. У 2008 році він заснував хокейний клуб «Явір» і з того часу є його президентом.

Завдяки зусиллям Миколи Романюка «Явір» став одним з провідних аматорських хокейних клубів України. Команда регулярно виступає в Західноукраїнській аматорській хокейній лізі і досягає високих результатів.

Висновок


Хокейний клуб «Явір» Яворів — це успішний аматорський хокейний колектив з міста Яворів. Команда регулярно виступає в Західноукраїнській аматорській хокейній лізі і досягає високих результатів. Завдяки зусиллям президента клубу Миколи Романюка «Явір» став одним з провідних аматорських хокейних клубів України.

Запитання, що часто задаються

 1. Де виступає хокейний клуб «Явір» Яворів?
 2. Хто є президентом хокейного клубу «Явір» Яворів?
 3. Яких результатів досягав хокейний клуб «Явір» Яворів?
 4. Який склад хокейного клубу «Явір» Яворів?
 5. Які плани хокейного клубу «Явір» Яворів на майбутнє?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 29 12 2023. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".