В Запоріжжі ведеться ремонт колектора

В Запоріжжі ведеться ремонт колектораВже зробили заміну 345 метрів колектора по вулиці Гетьманській. За словами комунальників, робота на місці була складно, оскільки кабельні ліній електромереж знаходилися поблизу с трубами. Сам же колектор оснащує відведення стоків більше 1,5 тис. Жителів, освітніх установ. По завершенню ремонту колектора, поклали 9 тисяч 160 квадратних метрів асфальту, проклали тротуари плиткою, встановили бордюри.

Що саме робиться?

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Вулицею Фролова поклали нижній шар асфальту, і роботи не зупиняються. Виконуються ці роботи за рахунок коштів, які були виділені з бюджету області. В особі Генерального підрядника виступив ПП «АБЗ», субпідрядниками є – КП «Водоканал» і ПП «Скоробогатько», повідомив сайт виконкому.
Найчастіше фахівці працювали без вихідних, що дало хороші темпи просування роботи. Сергій Миньков подякував працівникам в ході виїзної наради за їх нелегку працю.

Засоби виділені за підсумками півріччя, надійшли в листопаді після минулих тендерів в жовтні. Керівники підприємств віддали всі сили, щоб освоїти ці гроші, – повідомив Сергій Мінько.
Соціально значимі об’єкти знаходяться на ділянках ремонтованих доріг – це 3-тя початкова школа, дитяча лікарня та ЗОШ №11. Встановлять лежачих поліцейських на проїжджій частині, а світлофор планують встановити на перехрестях вулиць Петра Дорошенка та Гетьманської.

Крім усього сказаного вище, глава міста дав обіцянку, в наступному році почати ремонту фасаду будівлі в школі №11.

Поділитися:
Опубліковано на Dec 6 2016. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire