https://reporter.zp.ua

STS-79

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

STS-79: Космічна місія з'єднання "Шаттла" та космічної станції "Мир"

– сімдесят дев'ята місія програми "Космічний човник" Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (НАСА), а також сімнадцятий політ космічного корабля "Атлантіс". Це також була четверта місія спільної космічної програми РФ і США "Мир-Шаттл".

Завдання місії

Головною метою місії STS-79 було з'єднання космічного корабля "Атлантіс" з російською космічною станцією "Мир". Також планувалися передача вантажів та проведення спільних експериментів.

Екіпаж

Командиром місії був Кевін Креґл. До складу екіпажу також входили Вільям Редді, Джеймс Рейлі, Дженіс Восс, Томас Ейкерс, Цибалаєв та Володимир Тітов.

Запуск та стикування

"Атлантіс" був запущений з Космічного центру імені Кеннеді 16 вересня 1996 року. Через два дні космічний корабель здійснив стикування з "Миром".

Передача вантажів та експерименти

Під час місії екіпаж "Атлантіса" передав на "Мир" близько 3,5 тонн вантажів, включаючи обладнання для експериментів та припаси. також було проведено ряд спільних експериментів у галузях фізіології людини, астрономії та дистанційного зондування Землі.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Скайлеб

Під час місії екіпаж "Атлантіса" провів дослідження залишків американської космічної станції "Скайлеб", яка була запущена в 1973 році і вже вийшла з експлуатації. Екіпаж зробив фотографії та зібрав дані про стан станції.

Відстикування та приземлення

Після дев'яти днів, проведених на "Мирі", "Атлантіс" відстикувався від станції та повернувся на Землю. Космічний корабель приземлився на мисі Канаверал, штат Флорида, 26 вересня 1996 року.

Значення місії STS-79

Місія STS-79 була важливою віхою в космічній співпраці між росією та США. Вона також продемонструвала можливість тривалої спільної роботи екіпажів в умовах космічної станції. Крім того, експерименти, проведені під час місії, зробили значний внесок у наше розуміння фізіології людини та інших наукових галузей.

Мисія STS-79 була успішною місією, яка посилила космічну співпрацю між росією та США та сприяла прогресу в космічних дослідженнях.

Часті запитання

  • Коли була запущена місія STS-79?
  • Хто був командиром місії STS-79?
  • Якою була основна мета місії STS-79?
  • Скільки часу "Атлантіс" знаходився у стикованому стані з "Миром"?
  • Які експерименти проводилися під час місії STS-79?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 16 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".