https://reporter.zp.ua

Лумпунський бобровий заказник

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Загальна інформація

Лумпунський бобровий заказник є державним мисливським заказником регіонального значення, що знаходиться в Удмуртії, Російська Федерація. Він був створений у 1978 році з метою охорони та відновлення популяції бобрів, а також збереження цінних лісових та водних екосистем.

Географічне розташування

Заказник розташований у Можгинському районі Удмуртії, за 15 км на південний-захід від міста Можга. Його територія охоплює басейн річки Лумпун, яка протікає через заказник з півночі на південь і поділяє його на західну та східну частини.

Площа та рельєф

Площа Лумпунського бобрового заказника становить 21 770 гектарів. Рельєф місцевості рівнинний, з невеликими піднесеннями та низинами. Територією заказника протікає кілька річок і струмків, найбільшими з яких є Лумпун, Удмутка та Нардомас.

Флора та фауна

Заказник характеризується різноманітною флорою та фауною. Лісова рослинність представлена хвойними та листяними породами дерев, такими як ялина, сосна, береза, осика та липа. В заплавах річок поширені луки та болота.

У заказнику мешкає понад 50 видів ссавців, включаючи бобрів, лосів, кабанів, лисиць, куниць та видр. Серед птахів зустрічаються глухарі, тетереви, рябчики, фазани та качки.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Боброва популяція

Лумпунський бобровий заказник був створений з метою відновлення популяції бобрів на території Удмуртії. На момент створення заказника на його території мешкало всього кілька десятків бобрів. Завдяки охоронним заходам, популяція бобрів значно зросла і зараз налічує понад 1000 особин.

Науково-дослідна та просвітницька діяльність

На території заказника проводяться науково-дослідні роботи з вивчення популяції бобрів та інших видів тварин і рослин. Також заказник є важливим об'єктом екологічного туризму та просвітницької діяльності.

Лумпунський бобровий заказник відіграє важливу роль у збереженні цінних природних екосистем Удмуртії. Успішна робота із відновлення популяції бобрів демонструє ефективність природоохоронних заходів та важливість створення та підтримки таких заказників.

Питання, що часто задаються

  • Яка площа Лумпунського бобрового заказника?
  • Коли був створений Лумпунський бобровий заказник?
  • Які тварини мешкають у Лумпунському бобровому заказнику?
  • Яка мета створення Лумпунського бобрового заказника?
  • Проводяться на території Лумпунського бобрового заказника науково-дослідні роботи?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 26 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.

Останні новини

Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".