https://reporter.zp.ua

Креацентр Планета Земля – дізнавайтесь більше про людей, природу і Бога!

Редактор: Михайло Мельник

ви чули про https://creacenter.org/uk? креацентр планета земля – це проєкт про любов до природи, що нас оточує, науку, яка її досліджує, людину, яка цим керує, та бога, який усе створив.

люди-меркуріанці

на сайті creacenter.org є багато цікавих статей про людей. в тому числі про типи, на які можно розділити все людство. ми поговоримо про меркуріанців. меркурій – це син зевса і геї (землі). це вісник богів, у якого справ, здається, набагато більше, ніж у всіх богів олімпу, а тому він завжди поспішає і не має спокою.

серед багатьох типів людей, мабуть, цей непосида з гнучкою і добре оформленою фігурою найжвавіший, і не тільки тілом, а й своїм розумом. він говорить не тільки словами, а й усіма частинами свого тіла, не кажучи вже про його просто літаючі руки. його жести найрізноманітніші, але завжди вдало поєднуються з виразними ними почуттями. вони швидкі, часті, моторні, мінливі, спритні, нервові і ексцентричні. характерно, що і хода його майже літаюча. вона швидка, моторна, гнучка, жвава, змінна і, по враженню, здійснюється як би кінчиками пальців ніг. це не людина, а найкраща в світі безвідмовна, особливої ​​точності синхронна машина. говорить меркуріанець дуже швидко, але виразно. його слабкий і м’який голос з відтінком веселості і привітності чути всім оточуючим, але при подразненні і переконанні цей кволий голос змінюється на вельми різкий і навіть пронизливий. з цим типом не засумуєш. поживши з ним 1-2 дня, вже впевнено могли сказати про його характер. він практичний, скептичний, активний, нетерплячий, цікавий, дотепний, спостережливий, а без обману і брехні меркуріанець, навіть вихований, не проживе і години.

зріст меркуріанця 160-175 см. природно, жінка на десяток сантиметрів нижче. овал обличчя за своєю формою близький до трикутного, а точніше, щось схоже на визрілий плід лісового горіха (ліщини звичайної). його чорні, коричневі або каштанового кольору хвилясті, гнучкі волосся завжди в завитках. колір шкіри матовий, рідше з оливковою або блідо-жовтим відтінком.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

на широкому, при вузькому підборідному відділі, черепі, розташовується опуклий лоб. він високий і досить широкий з добре вираженим склепінням черепа. потилицю округлий, віскі гладкі. поверхня обличчя була б гладкою і рівною, якби не злегка виступаючі вилиці, та трішки запалі щоки. ледве намічені і ледь вигнуті брови розташовуються близько до очних ям. дуже красиві з шахрайським вираженням чорні або темно-карі блискучі очі завжди виразні, рухливі і живі. проникливий, який відчуває і навіть злегка глузливий погляд не образливий, але ледь вловиме хитре вираз відразу ж насторожує. тонкий, прямий і досить довгий ніс з майже закритими ніздрями і загострений до кінчика. невеликий, надутий, рухливий і манірний рот з дуже різними виразами почуттів прикритий дуже тонкими губами. тонкий, злегка квадратний підборіддя досить акуратно зрізаний із загостреною вершини. невеликі, високо розташовані і добре оформлені вуха, злегка притискаються до черепа. довга і тонко окреслена шия впевнено сидить на щільних і широких плечах. спина, талія, стегна, хоча і гнучкі, але дуже вузькі. живіт втягнутий. кінцівки тонкі, але міцні, нервові і волосисті. кисті рук вузькі, з довгими, тонкими і гнучкими пальцями. стопи ніг невеликі, худі і сильно вигнуті. поперек тонкий і вигнутий. все у нього тонке, вузьке і крихке, навіть кісткова тканина і та сама тонка і не міцна.

до похилого віку меркуріанець зберігає свій молодий і елегантний вигляд. ці люди завжди в вічному русі. у вертикальному положенні вони то перехрещують ноги, то знову ставлять їх паралельно одна до одної, переходячи з одного місця на інше. при сидячому положенні вони не можуть довго утримуватися там, де сидять, і не пропускають нагоди, щоб схопитися і переставити якусь річ на нове місце або щось поправити. під час будь-якої розмови вони не перестають рухати руками, підкреслюючи жестами сказане. на кожне слово вони нашаровуються десятки синонімів. вітаючи когось, вони завжди розкланюються або по кілька разів махають руками, залучаючи до цієї жестикуляцію не тільки очі, а всі частини тіла. постійна міміка його обличчя супроводжує його мовчання, коли він слухає мовця і значно посилюється тоді, коли він починає говорити.

меркуріанці відрізняються великою розумовою активністю, і, треба сказати, що їх розум не знає ні відпочинку, ні спокою. їх розум відрізняється жвавістю, глибокою думкою і винятковою проникливістю. панівною здатністю їх є критика. пам’ять у них вражаюча, а іронія в їх. руках вбивча, і благо, що це страшна зброя вони ніколи не застосовують з навмисною злостивістю. вони глузують дуже тонко, винахідливо і з великою гостротою розуму, ніколи не ображаючи тих, хто стає об’єктом їх насмішок. розум їх меткий, заперечення обдумане, воно швидке, об’єктивне, доказове і розумне. у суперечці вони ніколи не страждають недоліком аргументів і засобів, щоб виплутатися з самого скрутного становища.

меркуріанець по своїй натурі першокласний скептик, але це по суті той же шукач, людина прогресивна, шукає самовдосконалення заради набуття в своє розпорядження нових засобів для розвитку своєї діяльності.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 02 10 2021. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".