https://reporter.zp.ua

Іст-Лос-Анджелес (Каліфорнія)

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Огляд

Іст-Лос-Анджелес (англ. East Los Angeles) — переписна місцевість (CDP) в США, в окрузі Лос-Анджелес штату Каліфорнія. За переписом населення 2010 року тут проживало 126 496 осіб. Це найбільш густонаселений CDP в Каліфорнії та третій за величиною в США.

Географія

Іст-Лос-Анджелес розташований на північ від центру міста Лос-Анджелес, між містами Монтебелло та Вітвойер. Його територія становить приблизно 8,6 квадратних кілометрів. CDP межує з містами Бойл-Гайтс, Голлівуд, Монтерей-Парк та Піко-Рівера.

Демографія

За даними перепису населення 2010 року, населення Іст-Лос-Анджелеса становило 126 496 осіб, що на 1,6% менше, ніж за переписом населення 2000 року. Густота населення становила 14 574 особи на квадратний кілометр. Расовий склад CDP був наступним:

  • Латиноамериканці або латиноамериканці (97,1%)
  • Білі (1,3%)
  • Афроамериканці (0,9%)
  • Азіати (0,4%)

Медіана віку становила 30,4 року, а 32,4% населення були дітьми віком до 18 років.

Економіка

Економіка Іст-Лос-Анджелеса в основному спирається на виробництво, оптову та роздрібну торгівлю. Тут розташовано кілька великих виробничих заводів, зокрема з виробництва електроніки та текстилю. У CDP також є значна торгова площа, в тому числі кілька торгових центрів та супермаркетів.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Освіта

У Іст-Лос-Анджелесі є кілька державних шкіл, а також приватних установ. Шкільний округ Лос-Анджелеса керує дев'ятьма початковими школами, чотирма середніми школами та двома старшими школами в CDP. У Іст-Лос-Анджелесі також розташований East Los Angeles College, який є громадським коледжем, що пропонує різні ступені та програми сертифікації.

Культура

Іст-Лос-Анджелес має багату культуру, яка відбиває його переважно латиноамериканське населення. Тут є ряд культурних установ, зокрема художні галереї, театри та музеї. CDP також є центром музики маріачі та інших традиційних латиноамериканських мистецтв.

Іст-Лос-Анджелес — це жвава та різноманітна спільнота, яка відіграє важливу роль у соціальній та економічній тканині округу Лос-Анджелес. Його багата культура, процвітаюча економіка та високоякісні освітні можливості роблять його популярним місцем для життя та праці.

Часто задавані питання:

  1. Якою є густота населення Іст-Лос-Анджелеса?
  2. Який відсоток населення Іст-Лос-Анджелеса є латиноамериканцями?
  3. Які галузі промисловості є основними для економіки Іст-Лос-Анджелеса?
  4. Які вищі навчальні заклади є в Іст-Лос-Анджелесі?
  5. Чим відома культура Іст-Лос-Анджелеса?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 18 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".