https://reporter.zp.ua

ХТО В ЄВРОПІ ЗАМІСТЬ ДІДА МОРОЗА?

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

З зимовими святами нерозривно пов’язані яскраві, веселі і чарівні образи, одним з них є образ Діда Мороза. В Україні, Дід Мороз є символом Різдва та Нового року, але в інших країнах Європи з іншими традиціями і культурою, існують свої герої замість Діда Мороза. Давайте дізнаємось, хто в Європі виконує роль Діда Мороза.

1. Бабушка Бефана (Італія)

У Італії, замість Діда Мороза, святкуванням займається Бабушка Бефана. Згідно з італійською традицією, Бефана – це чарівна бабуся, яка літає на мітлі і носить дарунки дітям в ніч із 5 на 6 січня. Вона походить з релігійного свята Епіфанія, яке відзначається в Італії. Діти чекають на Бабушку Бефану, щоб вона принесла їм солодощі і маленькі подарунки, які вони знаходять у своїх чоботиках.

2. Санта Клаус (Німеччина, Австрія, Швейцарія)

У Німеччині, Австрії та Швейцарії, Санта Клаус виконує роль Діда Мороза. Він також визнаний у багатьох інших країнах світу. Санта Клаус з’являється на Різдво, 25 грудня, і несе дарунки дітям. Для отримання подарунка в дітей є традиція підготовити невелику дерев’яну колодку, яку звіряють на вікні або до дверей, і на ніч Санта Клаус кидає туди подарунки.

3. Святий Миколай (Україна, Білорусь, Польща)

В Україні, Білорусі та Польщі роль Діда Мороза виконує Святий Миколай. Святий Миколай – духовний захисник, покровитель дітей і один з найулюбленіших святних персонажів. Він відвідує дітей 19 грудня, в День Святого Миколая, і принесе їм подарунки та солодощі. Це свято відзначається в Україні, Білорусі та Польщі за давніми традиціями і має велике значення для всіх.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

4. Йолланд (Швеція)

У Швеції, Діда Мороза замінює Йолланд, який символізує зимове свято йол. Це свято здійснюється в ніч з 21 на 22 грудня і означає найкоротший день року. Традиція говорить, що Йолланд літає на своєму візку, проводить жартівливі перевірки, дивує і дарує подарунки дітям. Він також символізує народження нового року та повернення світла.

5. Басків Веселюха (Франція)

В Франції, Діда Мороза замінює Баск Веселюха, символ проводів середини зими. Він є народним персонажем в регіоні Басків. Веселюха виглядає як чоловік, який має гарний настрій, веселить та забавляє дітей. Він відвідує їх увечері, розповідає казки та дарує подарунки. Баск Веселюха – це символ радості та легкості, який охороняє добробут та щастя у своєму регіоні.

Всі ці персонажі замість Діда Мороза в Європі виконують важливі ролі в зимових святах. Кожна країна має свої унікальні традиції та символи, які роблять цей час року магічним та незабутнім для дітей та дорослих.

Питання, які часто задаються:

  1. Чи можна сказати, що Дід Мороз і їхні замінники – це одне і те ж саме?
  2. Що сталося зі святковими персонажами до приходу Діда Мороза?
  3. Що робить Бабушка Бефана у Італії на Різдво?
  4. Які є відмінності між Санта Клаусом і Дідом Морозом?
  5. Якого числа відбувається свято Йолланд у Швеції?

У різних країнах Європи замість Діда Мороза існують свої унікальні святкові персонажі. Вони принесли свої традиції та чарівність свят у життя місцевих жителів. Всі ці герої створюють магію та радість у серцях дітей та дорослих, по-своєму розповідаючи казки про святкування зимових свят. Якщо ви маєте можливість, спробуйте відвідати різні країни під час зимового святкування, щоб насолодитися унікальною культурою та традиціями кожного місця.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 05 02 2024. Поданий під Відповідь. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".