Бершадська міська рада
Редактор: Михайло МельникІсторія та повноваження
Бершадська міська рада є органом місцевого самоврядування в Бершадському районі Вінницької області. Адміністративним центром є місто Бершадь. Рада була створена у 2020 році в рамках адміністративно-територіальної реформи в Україні.
Вона здійснює повноваження, передбачені Конституцією та Законами України, зокрема:
- затвердження місцевого бюджету та контроль за його виконанням;
- управління майном територіальної громади;
- забезпечення житлово-комунального господарства;
- розвиток інфраструктури та благоустрій міста;
- сприяння економічному та соціальному розвитку громади;
- представлення інтересів громади у відносинах з державними органами, іншими органами місцевого самоврядування та юридичними особами.
Склад та діяльність
Міська рада складається з депутатів, які обираються жителями міста Бершадь на місцевих виборах раз на 5 років. Кількість депутатів визначається відповідно до чисельності населення міста.
Рада очолюється міським головою, який також обирається на місцевих виборах. Голова представляє раду, скликає та головує на її засіданнях, забезпечує виконання рішень ради та здійснює інші повноваження, передбачені законом.
Діяльність ради здійснюється через постійні та тимчасові комісії, які утворені з числа депутатів. Комісії займаються підготовкою проектів рішень ради та здійснюють контроль за їх виконанням.
Територія та населення
Територія, яка підпорядковується Бершадській міській раді, включає місто Бершадь та прилеглі села:
- Красносілка
- Княжа Криниця
- Слобода-Шлишкова
- Прибузьке
Станом на 2023 рік, чисельність населення, яке обслуговує міська рада, становить близько 35 000 осіб.
Економіка та інфраструктура
Місто Бершадь є важливим промисловим центром Вінницької області. Основними галузями економіки є машинобудування, харчова промисловість та виробництво будівельних матеріалів.
В місті розвинена соціальна та культурна інфраструктура. Є лікарні, поліклініки, школи, дитячі садки, будинки культури та бібліотеки. Також в Бершаді діють професійно-технічне училище та технікум, що готують фахівців для місцевих підприємств.
Бершадська міська рада виконує важливу роль у житті Бершадської громади, забезпечуючи місцеве самоврядування, розвиток економіки, покращення інфраструктури та соціальних умов для своїх жителів. Діяльність ради спрямована на вирішення актуальних проблем міста та створення сприятливих умов для життя та розвитку громадян.
Часто задаються питання
- Коли була створена Бершадська міська рада?
- Які повноваження має міська рада?
- Які галузі економіки є основними в Бершаді?
- Яка чисельність населення, яке обслуговує міська рада?
- Які навчальні заклади є в місті Бершадь?
У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!
⚡⚡⚡ Топ-новини дня ⚡⚡⚡
Хто такий Такер Карлсон? Новий законопроект про мобілізацію З травня пенсію підвищать на 1000 гривень