H10 Poseidon

H10 Poseidon – Розвідувальний безпілотний літальний апарат

Огляд

H10 Poseidon – це передовий безпілотний літальний апарат (БПЛА) з розвідувальними можливостями, виготовлений компанією Swarmly. Він розроблений для надання зображень високої роздільної здатності, високоякісного відео та інших даних розвідки у реальному часі.

Особливості

  • Подвійні камери з 40-кратним зумом: H10 Poseidon оснащений двома камерами, що забезпечують 40-кратний оптичний зум із захищеними каналами зв'язку. Це дозволяє операторам бачити деталі навіть з великих відстаней.
  • Вертикальна система зльоту та посадки (VTOL): Система VTOL дозволяє H10 Poseidon злітати та приземлятися вертикально, не потребуючи злітно-посадкової смуги або іншої інфраструктури.
  • Монококовий планер високого крила: Монококовий планер забезпечує міцність та легкість, а високе крило покращує аеродинаміку та підйомну силу.
  • Електричний двигун і штовхаючий гвинт: Електродвигун забезпечує тиху та енергоефективну роботу, а штовхаючий гвинт мінімізує перешкоди та забезпечує ефективний рух вперед.
  • Чотири стаціонарно встановлені електродвигуни VTOL і пропелери: Чотири електродвигуни VTOL забезпечують стабільне зависання та маневрування, дозволяючи H10 Poseidon залишатися в потрібному положенні під час розвідки.

Можливості

H10 Poseidon здатний виконувати різноманітні розвідувальні місії, включаючи:

  • Візуальна розвідка: Проводить фото та відеоспостереження за цілями на значних відстанях.
  • Інфрачервона розвідка: Виявляє та відстежує цілі за допомогою теплових датчиків, навіть в умовах низького освітлення.
  • Складання карт: Створює детальні карти місцевості та об’єктів за допомогою аерофотозйомки.
  • Моніторинг: Наглядає за обстановкою, відстежує рухи об’єктів та виявляє аномалії.
  • Виявлення цілей: Виявляє та ідентифікує стаціонарні та рухомі цілі за допомогою своїх датчиків та алгоритмів обробки зображень.

Програми

H10 Poseidon ідеально підходить для широкого спектру програм, включаючи:

  • Правоохоронні органи: Збирає докази, документує злочини та відстежує підозрюваних.
  • Військові: Виконує розвідувальні місії, оцінює бойову обстановку та надає аерофотозйомку.
  • Пожежогасіння: Надає розвідку про пожежі, виявляє гарячі точки та допомагає координувати зусилля з гасіння.
  • Безпека: Забезпечує спостереження за критично важливими об’єктами, відстежує порушників та запобігає несанкціонованому доступу.
  • Промисловість: Проводить інспекції, контролює об’єкти та збирає дані для оперативної оптимізації.

H10 Poseidon – це високотехнологічний розвідувальний безпілотний літальний апарат, який надає критично важливі дані для різноманітних місій. Його передові можливості, включаючи 40-кратний оптичний зум, VTOL та високу маневреність, роблять його ідеальним для широкого спектру програм.

Часто задавані питання

  • Яка максимальна дальність польоту H10 Poseidon? Близько 15 кілометрів.
  • Яка максимальна тривалість польоту H10 Poseidon? До 2 годин на одній зарядці.
  • Яка максимальна швидкість H10 Poseidon? Близько 100 кілометрів на годину.
  • Які типи датчиків є у H10 Poseidon? Дві камери із 40-кратним оптичним зумом, теплові датчики та датчики обробки зображень.
  • Для яких програм H10 Poseidon найкраще підходить? Правоохоронні органи, військові, боротьба з пожежами, безпека та промисловість.
▶️▶️▶️  Гійом Рау

Залишити коментар

Опубліковано на 08 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.

Останні новини

Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Сантехнік Умань