Як вибрати папір для друку наклейок?

Як вибрати папір для друку наклейок?У повсякденному житті ми стикаємося з різними видами паперу, що самоклеїться. На ньому можна надрукувати практично будь-що наклейки, штрих-коди або цінники. Працювати з самоклейкою легко та економічно за часом.

Стандартний розмір аркуша паперу, що самоклеїться, дорівнює аркушу А4. На ньому є насічки, призначені для зручності відклеювання елементів від основи. Наклейки можуть мати будь-яку форму (коло, овал, квадрат або довільна форма). Від розміру залежить кількість наклейок, які помістяться на одному аркуші. Їх може бути від 4х до 66 штук.

Продається самоклеючий папір рулонами або пачками на сайті: https://mak.trade/etiketki-samokleyuchi/. Листи можуть мати будь-який колір, але найчастіше зустрічається білий.

Сфери застосування самоклеючого паперу

 • Прикраса приміщення для презентацій.
 • Маркування товарів у магазинах та ТЦ. На таких наклейках друкують штрих-коди, цінники та назву товару.
 • В рекламі. Яскраві плакати на самоклейці не втрачають колір на сонці та стійкі до дощу.
 • На пошті. За допомогою цього паперу можна швидко приклеїти адресу на конверт або посилку.
 • В офісах. Стікери давно щільно увійшли до життя офісних працівників. Вони заощаджують час на підписанні багатьох папок з документами.
 • Сувенірна продукція. За допомогою наклейок можна легко оформити будь-які сувеніри своїм логотипом. Такі корпоративні подарунки довго нагадуватимуть власнику про вашу компанію.

Види самоклеючого паперу для наклейок та стікерів

 1. Глянцевий. Найкраще підходить для друку фото. Він має найбільшу схожість зі справжнім фотопапером. Існує також матовий.
 2. Непрозорий білий. Ідеально підходить для друку штрих-кодів та логотипів.
 3. Кольоровий неоновий. Використовується для друку реклами та попереджувальних написів.
 4. Шовковисто-матовий. Також використовується для друку наклейок. Його відмінність від глянсового у тому, що не бликує.
 5. Для друку великих тиражів наклейок краще використовувати рулонний папір. Він має більшу щільність, ніж листовий.

Що врахувати при виборі самоклеючого паперу?

 • Якість паперу. Важливо, щоб края паперу були рівними. За наявності нерівностей є ризик, що папір застрягне в принтері.
 • Якість насічок. Кожен елемент повинен бути прорізаний до кінця, інакше виникнуть проблеми при відклеюванні наклейок від основи.
 • Якість клею. Для паперу, що самоклеїться, використовують акриловий клей. Він стійкий до високих температур і при цьому не втрачає своїх властивостей. Дешеві замінники під час друку видають неприємний запах та втрачають клейкість.
 • Щільність паперу. Якісна самоклейка щільніша за звичайний папір. Вона еластична, що дозволяє наклейці набувати форми предмета, на який її клеять.
Поділитися:
Опубліковано на Jul 13 2023. Поданий під Бізнес. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire