https://reporter.zp.ua

Як часто повинно проводитись вимірювання рівня 25(ОН)D у загальній популяції?

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

частота вимірювання рівня 25(он)d у загальній популяції залежить від ризику дефіциту вітаміну d у конкретній популяції та її потреб. лікарі можуть рекомендувати вимірювання рівня 25(он)d для осіб з підвищеним ризиком дефіциту вітаміну d, наприклад, для людей, які живуть в регіонах з обмеженою сонячною експозицією, або для тих, хто має високий ризик розвитку хвороб, пов’язаних з дефіцитом вітаміну d.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

для загальної популяції, щорічний скринінг на дефіцит вітаміну d не є необхідним, якщо у людини немає ризикових факторів дефіциту вітаміну d. лікарі можуть рекомендувати вимірювання рівня вітаміну d кожні 2-3 роки для забезпечення оптимального рівня вітаміну d і забезпечення здорового стану кісток. проте, у випадках, коли людина знаходиться під лікуванням дефіциту вітаміну d, може бути необхідне більш часте вимірювання рівня вітаміну d під час лікування.

отже, рекомендована частота вимірювання рівня 25(он)d може бути індивідуальною і залежати від ризикових факторів дефіциту вітаміну d та стану здоров’я пацієнта. рекомендується звернутися до лікаря для отримання індивідуальної консультації щодо вимірювання рівня 25(он)d.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 22 02 2023. Поданий під Здоров'я. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".