Особливості печей бренда Dovre

Dovre — бельгійський бренд опалювального обладнання, історія якого почалася ще в 1933 році. Сьогодні це велика та сучасна виробнича компанія, якій належить один з найбільших ливарних заводів у Європі. Цей бренд добре відомий у світі завдяки своїм знаменитим камінним топкам, які безвідмовно працюють в умовах навіть найсуворіших зим.

Печі-каміни Dovre можуть працювати на дровах, паливних пелетах і брикетах, кам’яному та бурому вугіллі. Усі вироби мають ККД понад 70% та хорошу тепловіддачу. Виробник реалізовує оригінальну технологію Cleanburn, яка не лише забезпечує економічне витрачання палива, а й захищає навколишнє середовище, мінімізуючи викид вуглецю в атмосферу. Тривалість згоряння однієї закладки палива в печі чи каміні Dovre становить мінімум 8 годин.

Утримувати чільні позиції на ринку опалювального обладнання бренду Dovre допомагає використання широкого асортименту корисних функціональних деталей, серед яких:

  • система подвійного згоряння;
  • вбудовані вентилятори з контролем подачі повітря в топку;
  • повітряне автоматичне очищення скла дверцят;
  • механізм повороту шибера.

До комплектації виробів входять термостат, автономний зольник, який можна знімати, багатофункціональна холодна ручка та ніжки з можливістю регулювання висоти. Особливу увагу бренд Dovre приділяє облицюванню та футеруванню, використовуючи вермикуліт і термостійкий композитний матеріал Thermotte.

Характерні риси та переваги

Камінні топки Dovre виконані з ексклюзивного сплаву сталі та чавуну. Такий матеріал надає виробам додаткової стійкості до високих температур.

Уся продукція виробника Dovre має такі переваги:

  • надійність і безпечність;
  • мінімальні витрати на експлуатацію та обслуговування;
  • ергономічність;
  • відсутність шкідливих викидів.

Виробник гарантує бездоганну якість усієї своєї продукції, тому надає гарантію терміном на 10 років. А взагалі печі-каміни Dovre можуть працювати без втрати своїх функціональних і естетичних властивостей як мінімум 50 років, це довели численні випробування та дослідження.

Завдяки неперевершеним експлуатаційним властивостям та оригінальному дизайну камінні топки Dovre вигідно виділяються на світовому ринку опалювальної техніки. Кожна нова партія виробів випускається з характерними особливостями, притаманними дрібносерійному та індивідуальному виробництву. Це ще більше підвищує популярність бренда Dovre та робить його продукцію ексклюзивною.

Компанія «Дім Тепла» пропонує широкий асортимент виробів бренда Dovre. Тут ви зможете знайти свій ідеальний камін або топку.

Поділитися:
Опубліковано на Mar 26 2023. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire