https://reporter.zp.ua

Благодійний фонд «Крила України Нікополь» запускає освітній проєкт

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

благодійний фонд «крила україни нікополь» запускає новий проєкт «навчання під обстрілами», орієнтований на найменших школярів та працівників навчальних закладів нікополя.

задля безпеки учнів та вчителів освітні заклади вимушені перейти на дистанційну форму навчання. щодня маленькі нікопольці виходять на уроки в онлайн з бомбосховищ та укриттів, що вже робить освітній процес надскладним. але деяким школярам доводиться ще важче за інших, адже не всі батьки в змозі забезпечити дітей необхідним для навчання обладнанням. на додаток, навіть не всі вчителі мають необхідні для роботи пристрої.

в рамках проекту команда фонду взяла під опіку 80 учнів нікопольського ліцею №4. з 80 дітей 50 школярів взагалі не мають змоги виходити на навчання через брак технічного приладдя. із 30 дітей, що мають гаджети для навчання, 10 учнів виходять на уроки з батьківських смартфонів, тому відвідують онлайн-уроки не регулярно, а лише тоді, коли їхні батьки знаходяться вдома.

тобто лише 25% від загальної кількості школярів, якими опікується фонд, мають змогу отримувати повноцінну освіту. у 75% такої можливості немає, і саме їм ми хочемо допомогти.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

також допомога потрібна двом вчителям початкових класів  нікопольського ліцею №4. у педагогів є техніка, за допомогою якої вони ведуть уроки, але вона вже застаріла. через поважний вік техніки виникають проблеми з установкою нових програм і сумісністю з застарілою операційною системою, знижується швидкість роботи, страждає якість зображення та звуку. за таких умов неможливо виконувати навчальні задачі на належному рівні та забезпечувати якісну подачу матеріалу.

надання вчителям більш сучасної техніки пришвидшить темпи навчання та зробить його більш ефективним.

освічена нація – це запорука розвитку держави, її економічної сталості. чим більше в україні буде розвинених громадян, тим більше буде процвітати українська економіка. саме задля того, щоб діти могли отримати якісну освіту,  бф “крила україни” запускає проєкт “навчання під обстрілами”

та ця мета може бути досягнута лише разом з усіма небайдужими жителями україни.

якщо ви хочете долучитися до збору та допомогти команді фонду зібрати необхідну суму, то переходьте за посиланням https://ukrwings.org.ua/project/navchanya-pid-obstrilami/ . на сайті ви знайдете більш детальний опис проєкту та реквізити для благодійних внесків. не буває маленьких донатів, кожен внесок важливий для майбутнього дітей україни.

 

 

 

 

 

 

 

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 09 03 2023. Поданий під Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".