https://reporter.zp.ua

Олексій Оржель – кар’єра і декларація

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

міністр енергетики та захисту навколишнього середовища україни олексій анатолійович оржель являється експертом в сфері паливно-енергетичного комплексу, а також екс-керівником сектора “енергетика” офісу ефективного регулювання (brdo). він має досить цікаву біографію, яка вказує на його успішність і компетентність в багатьох питаннях – https://my.ua/persons/oleksii-orzhel.

хто такий олексій оржель

народився олексій анатолійович 26 січня 1984 року. молоді роки його пройшли, можна сказати, у навчанні. він успішно закінчив київський політехнічний інститут, здобувши ступінь магістра по спеціальності “енергетичний менеджмент”.

оржель блискавично будував свою кар’єру. з 2006 по 2014 роки він перебував на посаді начальника відділу комбінованого виробництва електричної та теплової енергії в національній комісії, яка проводить держрегулювання у сфері енергетики. починаючи з 2014 року олексій анатолійович працював в приватному бізнесі. наприкінці цього ж року він обирається головою української асоціації відновлюваної енергетики.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

що стосується політичної кар’єри, то на позачергових виборах до вр оржеля обирають від партії слуга народу народним депутатом україни ix скликання (в списку №16). підчас затвердження нового складу кабінету міністрів (29.08.2019 р) олексій анатолійович призначений міністром енергетики та захисту навколишнього середовища україни.

він часто виступає на телебаченні і радіо, дає коментарі в сфері енерговироблення та енергоспоживання, щодо майбутнього україни. окрім цього оржель веде сторінку в соціальній мережі, де активно коментує ситуацію в сфері енергетики. він повністью підтримує ініціативи президента з питань змін в законодавстві.

декларація. олексій оржель являеться акціонер компанії київенергоремонт. йому належить 6640 акцій (вартість 3230 грн). разом з дружиною йому також належить 4000 кв.м землі в місті києві та області. автопарк міністра налічує три авто: peugeut 307sw, nissan x-trail і nissan qashqai.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 04 10 2019. Поданий під Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".