https://reporter.zp.ua

Наречена століття (телесеріал)

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Огляд

Наречена століття (кор. 백년의 신부, Baeknyeonui Sinbu) — південнокорейська дорама, створена відомим режисером Юн Сан Хоном у 2014 році. Жанр серіалу: мелодрама, драма та фантастика. Він складається з 20 серій по 60 хвилин кожна.

Сюжет

Дія серіалу розгортається навколо Тае Ян, молодої жінки, яка володіє унікальною здатністю бачити привидів. Вона закохується у Кан Джуна, багатенького спадкоємця корпорації, який загинув в автокатастрофі і став привидом. Тае Ян і Кан Джун укладають угоду, щоби Тае Ян змогла бачити його та спілкуватися з ним, допоки не знайде спосіб повернути його до життя.

Водночас серіал слідкує за історією інших персонажів, чиє життя переплітається з Тае Ян і Кан Джуном. Чі Хє Ран, мати Кан Джуна, намагається розгадати правду про смерть сина і знайти спосіб повернути його до життя. О Ю Рен, сестра Тае Ян, володіє схожою здатністю і закохується в іншого привида.

Персонажі

 • Тае Ян (Лі Йон А): Молода жінка, яка може бачити привидів. Вона розумна, рішуча і має сильне почуття справедливості.
 • Кан Джун (Лі Хон Кі): Багатий спадкоємець корпорації, який загинув в автокатастрофі і став привидом. Він добрий, співчутливий і закоханий в Тае Ян.
 • Чі Хє Ран (Кім Со Єн): Мати Кан Джуна, яка намагається з'ясувати правду про смерть сина. Вона амбіційна, владна і присвячена сім'ї.
 • О Ю Рен (Сон На Ин): Молодша сестра Тае Ян, яка має схожу здатність і закохується в привида. Вона добросерда, наївна і готова на все, аби допомогти своїй сестрі.

Теми

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

 • Любов, втрата і горе
 • Любов між живими та мертвими
 • Цінність життя
 • Здатність подолати труднощі

Критика

"Наречена століття" отримав схвальні відгуки від критиків і глядачів. Хвалили серіал за захоплюючий сюжет, добре розвинених персонажів і романтичну атмосферу. Незважаючи на критику за повільний темп і передбачувану кінцівку, серіал загалом вважається одним з найкращих корейських серіалів про привидів.

Вплив

"Наречена століття" став культурним феноменом у Південній Кореї та інших азіатських країнах. Серіал привів до зростання інтересу до корейських дорам про привидів і започаткував низку схожих серіалів.

"Наречена століття" — це потужна і зворушлива дорама, яка досліджує теми любові, втрати та цінності життя. Захоплюючий сюжет, добре розвинені персонажі і романтична атмосфера роблять серіал улюбленим серед глядачів усього світу.

Часті запитання

 • Скільки серій у "Нареченій століття"?
  Відповідь: 20 серій.
 • Головні актори в "Нареченій століття"?
  Відповідь: Лі Йон А та Лі Хон Кі.
 • Який жанр "Нареченої століття"?
  Відповідь: Мелодрама, драма, фантастика.
 • Чи є в "Нареченій століття" другий сезон?
  Відповідь: Ні.
 • Який рейтинг "Нареченої століття" на IMDb?
  Відповідь: 7,8/10 зірок.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 26 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".