Куди звертатися в Запоріжжі з приводу неякісної питної води?

Де шукати допомогу: Куди звертатися в Запоріжжі щодо проблеми з непридатною питною водою?

1. Контрольна служба водопостачання

Першим кроком, який варто зробити у випадку неприйнятної якості питної води в Запоріжжі, є звернутися до контрольної служби водопостачання міста. Ця служба відповідає за оснащення міста водою та контроль якості її постачання. Ви можете зателефонувати на гарячу лінію або надати заяву через офіційний веб-сайт служби.

2. Державна санітарно-епідеміологічна служба

У випадку серйозної загрози для здоров’я населення через некачествену питну воду, рекомендується звертатися до Державної санітарно-епідеміологічної служби. Вони мають повноваження проводити ретельний аналіз води та приймати відповідні заходи щодо запобігання поширенню захворювань.

3. Місцева адміністрація

Якщо ваші звернення до контрольної служби та Державної санітарно-епідеміологічної служби не приносять результатів, тоді варто звернутися до місцевої адміністрації. Вони зможуть взяти на себе контроль ситуації та вимагати відповідальність від відповідних служб.

Остаточні поради

  • Завжди зберігайте докази небезпечної води, такі як фотографії, водні пробірки або результати аналізів.
  • Не вживайте сумнівну воду для приготування їжі або напоїв.
  • Звертайтеся до органів влади усерйоз, щоб забезпечити безпечну питну воду для всіх мешканців Запоріжжя.
Поділитися:
Опубліковано на Nov 14 2023. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire