Колишньому меру Запоріжжя Олександру Сіну винесли вирок

oleksandr-sinСьогодні, 11 листопада, Орджонікідзевський районний суд виніс колишньому меру Запоріжжя Олександру Сіну вирок по знаменитій “справі лікарів”. Екс-градоначальник був визнаний винним.

Тривало більше року розгляд підійшов до кінця звинуваченням екс-мера. Сина підозрювали в порушенні законодавства. Були зачитані свідчення кожного лікаря. Велика частина медиків.

Суддя виносила вирок більше години. Олександра Сіна визнали винним в тому, що порушив права головлікарів відповідно до Трудового кодексу, в дванадцять разів зменшивши їх термін перебування на посаді.

Але при цьому колишнього мера вирішили не залучати до виправних робіт і навіть не стягувати штраф. Як повідомляє видання Вся влада, суд зважав на те, що Сін має малолітню дитину, а також позитивно характеризувався на минулому місці роботи.

Вимога головлікаря 9-ого пологовому будинку Кирила Нерянова і головлікаря міської стоматології № 3 в 1 мільйон моральної компенсації також були відхилені. Суд лише заборонив займати ряд посад два роки.

Екс-градоначальник винним себе не вважає, а також заявив, що не збирався займатися державними справами два роки.

Поділитися:
Опубліковано на Nov 11 2016. Поданий під Влада і політика, Запоріжжя, Події. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire