Колишньому меру Запоріжжя Олександру Сіну винесли вирок

oleksandr-sinсьогодні, 11 листопада, орджонікідзевський районний суд виніс колишньому меру запоріжжя олександру сіну вирок по знаменитій “справі лікарів”. екс-градоначальник був визнаний винним.

тривало більше року розгляд підійшов до кінця звинуваченням екс-мера. сина підозрювали в порушенні законодавства. були зачитані свідчення кожного лікаря. велика частина медиків.

суддя виносила вирок більше години. олександра сіна визнали винним в тому, що порушив права головлікарів відповідно до трудового кодексу, в дванадцять разів зменшивши їх термін перебування на посаді.

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

але при цьому колишнього мера вирішили не залучати до виправних робіт і навіть не стягувати штраф. як повідомляє видання вся влада, суд зважав на те, що сін має малолітню дитину, а також позитивно характеризувався на минулому місці роботи.

вимога головлікаря 9-ого пологовому будинку кирила нерянова і головлікаря міської стоматології № 3 в 1 мільйон моральної компенсації також були відхилені. суд лише заборонив займати ряд посад два роки.

екс-градоначальник винним себе не вважає, а також заявив, що не збирався займатися державними справами два роки.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 11 11 2016. Поданий під Влада і політика, Запоріжжя, Події. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".