Чому варто купити штори плісе?

штори

Штори плісе – https://vikna-dveri.lviv.ua/shtory-plise/, це єдина система захисту від сонця, яка може встановлюватися на вікна з практично будь-якою геометрією. Це і стандартні прямокутні вікна, вікна у вигляді трапеції, трикутника, круглі вікна і т.д. Специфіка даних виробів дозволяє монтувати їх на складні вікна, при цьому вони будуть виконувати свою основну функцію: можливість повністю відкривати і закривати вікно. Звертаємо вашу увагу, що на арочні вікна виріб виготовляється у вигляді «віяла» і залишається нерухомим.

Сучасний дизайн

З часів виникнення різноманітних систем сонцезахисту, штори плісе були цікавіші за рахунок плісировки (закладення матеріалу в спеціальні рівномірні складочки) і виділялися на тлі інших видів жалюзі. Варто відзначити, що штори плісе через технологічні особливості і складний виробничий процес, мають більшу вартість, але це не заважає даній системі залишатися і до цього дня найбільш популярною, особливо в європейських країнах.

Різні варіанти монтажу

Штори плісе можна встановлювати на вікна як зі свердлінням, так і без свердління рами. При монтажі без свердління кріплення мають «п-подібну» форму і встановлюються на торець стулки, при цьому трохи підгортаючи ущільнювач вікна. Доцільніше кріпити штори плісе на стандартні кріплення за допомогою невеликих саморізів. При цьому капелюшки саморізів закриваються спеціальними заглушками, тим самим кріплення виглядають акуратно і не псують зовнішній вигляд виробу.

Мініатюрність конструкції – одна з головних причин купити штори плісе

Серед інших сонцезахисних систем штори плісе найбільш компактні. Вони займають настільки мало простору (ширина карниза не більше 2-х см.), Що в піднятому стані їх практично не видно на стулці вікна або в будь-якому іншому отворі. При цьому завдяки щільним, сонцезахисним тканин вони здатні максимально затемнити і заховати від сонячних променів вашу улюблену кімнату або просто прикрити те, що необхідно. У складеному вигляді штори плісе займають мінімум корисного простору.

Ідеальне рішення для установки на вікнах низьких поверхів

Штори плісе можуть мати різні форми і величезна кількість варіантів управління. Мабуть, це єдина зручна система сонцезахисту і просто захисту від сторонніх очей перехожих. Так, так, саме перехожих, тому що дані штори, завдяки можливості закривати їх «знизу вгору» найбільш зручні в експлуатації на нижніх поверхах будинків. Це також актуально і на верхніх поверхах сучасних будівель з багаторівневим дахом. На наш погляд, даний вид сонцезахисту є кращим рішенням проблеми «низьких» поверхів: досить підняти штору на половину вікна і вас уже ніхто не бачить, при цьому денне світло і сонце радує.

Практичність, легкість в догляді

Штори плісе – єдина з систем сонцезахисту, яку можна піддавати пранню. Вироби досить опустити в теплу воду з мильним розчином і прополоскати, що є важливою причиною купити штори плісе. Це дуже зручно в умовах мегаполісу і в повсякденній експлуатації. Звертаємо вашу увагу, що тканини «блекаут» і тканини «перл» із спеціальним світловідбиваючим шаром, на відміну від більшості тканин для штор плісе, через втрату своїх властивостей не рекомендується піддавати пранню.

Можливість дистанційного керування

Штори плісе можна оснастити електроприводом, при цьому підйом і опускання штори буде здійснюватися натисканням клавіші на дистанційному пульті. Ця функція дозволяє використовувати штори плісе в важкодоступних місцях, наприклад на стельових або високо розташованих мансардних вікнах. Сучасні мотори компактні і безшумні, деякі типи мають вбудований акумулятор харчування, що є незаперечною перевагою перед системами, які вимагають прокладки електропроводу.

Приваблива ціна

На сьогоднішній день вартість штор плісе відносно не висока і доступна практично кожному. Оптимізація виробництва і зростаюча популярність штор плісе дозволили в значній мірі знизити собівартість комплектуючих і виробництва тканини, що в свою чергу позитивно вплинуло на кінцеву вартість виробів. До того ж існує безліч тканин різної цінової категорії, наприклад вироби з тканиною 1-ої категорії можна порівняти за вартістю з касетними рулонними шторами – світлофільтрами на вікна, або рулонними шторами зебра «день-ніч».

Поділитися:
Опубліковано на Oct 8 2020. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire