Ситуація з коронавірусом у Володимирі Волинському погіршується

коронавірусукраїна виходить на одне з лідируючих місць в світі по поширенню коронавірусу. всі лікарні заповнені. влада країни поки не вводить строгий карантин і сподіваються невідомо на що.

переповнені лікарні в регіонах

з регіонів надходить все більше повідомлень про брак місць в лікарнях для лікування пацієнтів з коронавірусом. так, як повідомляють новини володимир волинський, глава управління охорони здоров’я заявив, що ліжок для хворих covid-19 катастрофічно не вистачає. цитата: «місця в лікарні катастрофічно тануть, резерви тільки для важких хворих. (…) далі може бути гірше, ми дійсно тримаємо кілька ліжок як резерв найважчим».

про складнощі роботи в період пандемії у відкритому листі главі регіону заявили лікарі з володимира волинського. у зверненні йдеться про те, що через неправильну організацію системи охорони здоров’я, в місті не вистачає місць для лікування коронавірусних пацієнтів, а медики працюють за принципом «за себе і за того хлопця».

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

«по всій країні йде сховане за красивим словом «оптимізація» поступове згортання державної системи надання медичної допомоги громадянам. кількісний та якісний дефіцит кадрів, що відчувається всіма, за рідкісним винятком відомчих лікувальних установ, збільшується навантаження на всіх медичних працівників », – йдеться в тексті звернення лікарів.

за даними регіональних властей, зараз хворих коронавірусом пацієнтів у володимирі волинському більше, ніж видужуючих. також, від громадян надходить багато скарг на складності з госпіталізацією. незважаючи на збільшення нових випадків інфікування і зростання числа госпіталізацій, україна не збирається вводити строгий карантин.

не краща ситуація і в інших регіонах україни. у регіонах з нестачею ліжок для пацієнтів з коронавірусом влада перепрофілює лікарні. але через втрачається якість медичного обслуговування людей з іншими важкими хворобами.

незважаючи на зростання кількості хворих і госпіталізованих, чиновники охорони здоров’я не вважають, що зараз в країні йде друга хвиля коронавірусу. головний санітарний лікар раніше заявив, що поки це тільки «продовження епідемічного процесу». зростанням кількості нових випадків covid-19 в україні стурбовані і у всесвітній організації охорони здоров’я. при цьому експерти вооз кажуть, що не можуть робити прогнози про те, як пандемія розвиватиметься в країні.

Приєднуйтесь до нашого Телеграму: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 23 10 2020. Поданий під Здоров'я. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".