Передвісники пологів – які це відчуття?

пологи

Кожній жінці, яка збирається стати матір’ю необхідно знати основні передвісники пологів – https://leleka.com.ua/ua/media-center/article-information/predvestniki-rodov/. Оскільки так легше буде налаштуватися на непрості моменти свого життя. Крім того, в такий період слід ретельно стежити за станом здоров’я. Тут є ще й психологічний аспект, що впливає на настрій майбутньої матері. Адже на останніх місяцях вагітності хочеться швидше побачити малюка, тому «провісники пологів» є хорошим знаком. При їх появі потрібно готуватися до поїздки в пологовий будинок, наприклад, “Лелека” – один з кращих в Україні.

Історичні відомості про специфічні відчуття-провісники

Багато років тому жінки повинні були точно визначати, коли у них могли початися пологи. Оскільки існувало багато різних традицій і обрядів, пов’язаних з дітонародженням. Пізніше «провісники пологів» стали цікавити жінок через переживання і готовності з приводу зустрічі з дитиною. Зазвичай виділяють специфічні симптоми, які проявляються у вагітної жінки. Природно, вони залежать від багатьох факторів. Сюди відносяться індивідуальні особливості і стан здоров’я. З медичної точки зору до «провісників пологів» можна віднести підготовленість шийки матки. А якщо мова йде про появу дитини, то основним передвісником стане відходження вод.

Основні ознаки швидких пологів

Якщо жінка повинна скоро народити малюка, то, швидше за все, вона відчуває зміни в своєму апетиті. Більш того, перед самими пологами може спостерігатися емоційна нестійкість. Тренувальні сутички також є «провісниками пологів». Однак доведеться ще почекати якийсь час. Дискомфорт внизу живота і спини з’являється на пізніх термінах вагітності через те, що скоро має народитися малюк. Іноді перед безпосередніми пологами, майбутні мами втрачають свою вагу. Відходження слизової пробки зазвичай вказує на наближення пологів. У будь-якому випадку «провісники пологів» не повинні лякати вагітну жінку. Ці симптоми існують для того, щоб попередити майбутню маму про швидку появу малюка.

Поділитися:
Опубліковано на Oct 21 2021. Поданий під Здоров'я. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire