https://reporter.zp.ua

Передвісники пологів – які це відчуття?

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

пологи

кожній жінці, яка збирається стати матір’ю необхідно знати основні передвісники пологів – https://leleka.com.ua/ua/media-center/article-information/predvestniki-rodov/. оскільки так легше буде налаштуватися на непрості моменти свого життя. крім того, в такий період слід ретельно стежити за станом здоров’я. тут є ще й психологічний аспект, що впливає на настрій майбутньої матері. адже на останніх місяцях вагітності хочеться швидше побачити малюка, тому «провісники пологів» є хорошим знаком. при їх появі потрібно готуватися до поїздки в пологовий будинок, наприклад, “лелека” – один з кращих в україні.

історичні відомості про специфічні відчуття-провісники

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

багато років тому жінки повинні були точно визначати, коли у них могли початися пологи. оскільки існувало багато різних традицій і обрядів, пов’язаних з дітонародженням. пізніше «провісники пологів» стали цікавити жінок через переживання і готовності з приводу зустрічі з дитиною. зазвичай виділяють специфічні симптоми, які проявляються у вагітної жінки. природно, вони залежать від багатьох факторів. сюди відносяться індивідуальні особливості і стан здоров’я. з медичної точки зору до «провісників пологів» можна віднести підготовленість шийки матки. а якщо мова йде про появу дитини, то основним передвісником стане відходження вод.

основні ознаки швидких пологів

якщо жінка повинна скоро народити малюка, то, швидше за все, вона відчуває зміни в своєму апетиті. більш того, перед самими пологами може спостерігатися емоційна нестійкість. тренувальні сутички також є «провісниками пологів». однак доведеться ще почекати якийсь час. дискомфорт внизу живота і спини з’являється на пізніх термінах вагітності через те, що скоро має народитися малюк. іноді перед безпосередніми пологами, майбутні мами втрачають свою вагу. відходження слизової пробки зазвичай вказує на наближення пологів. у будь-якому випадку «провісники пологів» не повинні лякати вагітну жінку. ці симптоми існують для того, щоб попередити майбутню маму про швидку появу малюка.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 21 10 2021. Поданий під Здоров'я. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".