Передвісники пологів – які це відчуття?

Стаття не відповідає темі?

пологи

Кожній жінці, яка збирається стати матір’ю необхідно знати основні передвісники пологів – https://leleka.com.ua/ua/media-center/article-information/predvestniki-rodov/. Оскільки так легше буде налаштуватися на непрості моменти свого життя. Крім того, в такий період слід ретельно стежити за станом здоров’я. Тут є ще й психологічний аспект, що впливає на настрій майбутньої матері. Адже на останніх місяцях вагітності хочеться швидше побачити малюка, тому «провісники пологів» є хорошим знаком. При їх появі потрібно готуватися до поїздки в пологовий будинок, наприклад, “Лелека” – один з кращих в Україні.

Історичні відомості про специфічні відчуття-провісники

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Багато років тому жінки повинні були точно визначати, коли у них могли початися пологи. Оскільки існувало багато різних традицій і обрядів, пов’язаних з дітонародженням. Пізніше «провісники пологів» стали цікавити жінок через переживання і готовності з приводу зустрічі з дитиною. Зазвичай виділяють специфічні симптоми, які проявляються у вагітної жінки. Природно, вони залежать від багатьох факторів. Сюди відносяться індивідуальні особливості і стан здоров’я. З медичної точки зору до «провісників пологів» можна віднести підготовленість шийки матки. А якщо мова йде про появу дитини, то основним передвісником стане відходження вод.

Основні ознаки швидких пологів

Якщо жінка повинна скоро народити малюка, то, швидше за все, вона відчуває зміни в своєму апетиті. Більш того, перед самими пологами може спостерігатися емоційна нестійкість. Тренувальні сутички також є «провісниками пологів». Однак доведеться ще почекати якийсь час. Дискомфорт внизу живота і спини з’являється на пізніх термінах вагітності через те, що скоро має народитися малюк. Іноді перед безпосередніми пологами, майбутні мами втрачають свою вагу. Відходження слизової пробки зазвичай вказує на наближення пологів. У будь-якому випадку «провісники пологів» не повинні лякати вагітну жінку. Ці симптоми існують для того, щоб попередити майбутню маму про швидку появу малюка.

Популярне

Опубліковано на Oct 21 2021. Поданий під Здоров'я. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire