Олексій Оржель – кар’єра і декларація

Міністр енергетики та захисту навколишнього середовища України Олексій Анатолійович Оржель являється експертом в сфері паливно-енергетичного комплексу, а також екс-керівником сектора “Енергетика” Офісу ефективного регулювання (BRDO). Він має досить цікаву біографію, яка вказує на його успішність і компетентність в багатьох питаннях – https://my.ua/persons/oleksii-orzhel.

Хто такий Олексій Оржель

Народився Олексій Анатолійович 26 січня 1984 року. Молоді роки його пройшли, можна сказати, у навчанні. Він успішно закінчив Київський політехнічний інститут, здобувши ступінь магістра по спеціальності “Енергетичний менеджмент”.

Оржель блискавично будував свою кар’єру. З 2006 по 2014 роки він перебував на посаді начальника відділу комбінованого виробництва електричної та теплової енергії в Національній комісії, яка проводить держрегулювання у сфері енергетики. Починаючи з 2014 року Олексій Анатолійович працював в приватному бізнесі. Наприкінці цього ж року він обирається головою Української асоціації відновлюваної енергетики.

Що стосується політичної кар’єри, то на позачергових виборах до ВР Оржеля обирають від партії Слуга народу народним депутатом України IX скликання (в списку №16). Підчас затвердження нового складу Кабінету міністрів (29.08.2019 р) Олексій Анатолійович призначений міністром енергетики та захисту навколишнього середовища України.

Він часто виступає на телебаченні і радіо, дає коментарі в сфері енерговироблення та енергоспоживання, щодо майбутнього України. Окрім цього Оржель веде сторінку в соціальній мережі, де активно коментує ситуацію в сфері енергетики. Він повністью підтримує ініціативи Президента з питань змін в законодавстві.

Декларація. Олексій Оржель являеться акціонер компанії Київенергоремонт. Йому належить 6640 акцій (вартість 3230 грн). Разом з дружиною йому також належить 4000 кв.м землі в місті Києві та області. Автопарк міністра налічує три авто: Peugeut 307SW, Nissan X-Trail і Nissan Qashqai.

Поділитися:
Опубліковано на Oct 4 2019. Поданий під Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire