Якими особливостями відрізняється саундбар?

Довгі роки багатоканальні акустичні системи для домашнього кінотеатру відрізнялись великими габаритами. Щоби відчути ефект присутності, потрібно було встановити у вітальні систему 5.1, а ще краще 7.1. Мінімальний комплект акустики складався із двох сателітів і сабвуфера. Однак технології постійно розвиваються, тепер меломани можуть встановити в кімнаті компактний саундбар, щоби насолоджуватися потужним і об’ємним звучанням. Це компактна колонка, котра займає місця не більше ніж стандартний сабвуфер. Усередині такої колонки розташовано декілька динаміків та підсилювачів, котрі відповідають за ефект присутності.

Paradigm Soundscape

В чому переваги саундбару?

Якщо ви обираєте саундбар, вам не потрібно довго під’єднувати проводи, думати, як їх краще заховати. Вам варто під’єднати тільки одну моноколонку до джерела сигналу, тому на естетику інтер’єру це ніяк не вплине. До того ж деякі моделі саундбарів підтримують бездротове під’єднання, що додатково підвищує рівень комфорту використання.

Окрім динаміків, усередині звукової панелі встановлено процесор, котрий керує всіма компонентами. Саме завдяки процесору звукові хвилі розповсюджуються по кімнаті, відбиваються від стін, створюючи просторове звучання. Тому нема різниці, в якому місці кімнати ви встановите саундбар — процесор розрахує ідеальну траекторію для звукових хвиль.

Компактний саундбар буде актуальним у таких випадках:

  • перегляд фільмів у системі домашнього кінотеатру;
  • прослуховування музики з телевізора чи смартфона;
  • використання в домашній мережі DLNA.

Основні критерії вибору саундбару

Важливо враховувати рівень потужності акустичної системи, адже від цього параметру напряму залежить гучність звучання. Оптимально обирати потужність, враховуючи площу приміщення. Для невеликої кімнати, площею до 20 квадратних метрів, підійде акустика потужністю до 100 Вт, до 50 квадратних метрів — до 200 Вт. Приміщення великої площі вимагають акустики потужністю до 600 Вт.

Polk Audio MagniFi MAX SR

Можливості під’єднання — саундбар може під’єднуватися напряму з телевізором (активні звукові панелі) або ж через AV-ресивер. Підтримка стандартів Wi-Fi, Bluetooth значно підвищує комфорт використання звукової панелі.

Оригінальні моделі саундбарів

Майже у кожного виробника акустики в асортименті є звукові панелі, тому обрати буде легко. Достатньо визначити для себе потрібну потужність, розміри і варіанти розташування. Також, ви можете обрати тільки саундбар чи у комплекті із сабвуфером. Якщо вам потрібна потужна, але компактна акустика, зверніть увагу на систему Polk Audio MagniFi Mini. Попри компактні розміри, цей саундбар видає настільки ж потужний звук, що і повнорозмірні моделі.

Це можливе завдяки використанню якісних динаміків та технології навколишнього звуку Dolby Digital 5.1. Кришталево чисту передачу діалогів забезпечує технологія Polk Voice Adjust.

В каталозі магазину ShowTime ви зможете підібрати саундбар, котрий підійде для кімнати різної площі.

Поділитися:
Опубліковано на Aug 30 2022. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire