https://reporter.zp.ua

Вендетта (альбом)

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Виконавиця: Земфіра

Дата виходу: 1 березня 2005 року

Продюсер: Ігор Вдовін

Запис: 2004-2005 роки

Студія: Real Records (Москва)

Студійні музиканти:

 • Земфіра Рамазанова – вокал, гітара, клавішні
 • Ігор Вдовін – гітара, клавішні
 • Корній – бас-гітара
 • Влад Креймер – барабани
 • Олег Пунгін – гітара
 • Юрій Цалер – клавішні

Зміст

Альбом "Вендетта" став четвертим студійним релізом Земфіри і її першою роботою в сольному статусі. Запис альбому тривав два роки і відзначався експериментальним підходом та розширенням стилістичного діапазону співачки.

Первісна концепція альбому полягала в створенні авангардного електронного запису. Однак з часом Земфіра втомилася від електронного звучання і відійшла в бік рок-музики. В результаті альбом включає в себе як електронні композиції, так і потужні рок-пісні, записані в останні два місяці роботи над платівкою.

Тематика альбому різноманітна і охоплює такі теми, як кохання, зрада, помста, смерть і свобода. Співачка звертається до особистих переживань, а також до соціальних і політичних проблем.

Сприйняття

Альбом "Вендетта" отримав критичне і комерційне визнання. Він став одним з найуспішніших альбомів російської рок-музики 2000-х років, розійшовшись тиражем понад 1 мільйон екземплярів. Альбом отримав високі оцінки критиків за сміливий експерименталізм, проникливі тексти і потужне вокальне виконання Земфіри.

Сингли

З альбому "Вендетта" було випущено три сингли:

 • "Блюз"
 • "Прогулки"
 • "Небомореоблака"

Вплив

Альбом "Вендетта" став помітною віхою в російській рок-музиці. Він продемонстрував жанрову універсальність Земфіри та її здатність поєднувати різні стилі. Альбом також вплинув на ціле покоління молодих російських музикантів, надихнувши їх на експерименти зі звуком і текстом.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Альбом "Вендетта" є одним з найважливіших і впливових релізів в історії російської рок-музики. Його експериментальне звучання, проникливі тексти і потужне вокальне виконання Земфіри зробили його класикою жанру. Альбом залишається актуальним і сьогодні, надихаючи і захоплюючи нові покоління шанувальників музики.

Запитання, що часто задаються

 1. Чому альбом названий "Вендетта"?

Назва "Вендетта" відсилає до теми помсти і відплати, яка проходить через альбом. Земфіра також заявила, що назва пов'язана з її почуттями втоми і розчарування від музичної індустрії.

 1. Яка концепція альбому "Вендетта"?

Первісною концепцією було створення авангардного електронного запису. Однак Земфіра відійшла від електронного звучання в бік рок-музики. В результаті альбом включає в себе композиції обох жанрів.

 1. Які відгуки отримав альбом "Вендетта"?

Альбом "Вендетта" отримав позитивні відгуки як від критиків, так і від шанувальників. Критики високо оцінили експерименталізм альбому, проникливі тексти і вокальне виконання Земфіри.

 1. Скільки примірників було продано альбому "Вендетта"?

Альбом "Вендетта" став одним з найбільш продаваних альбомів в історії російської рок-музики. Він розійшовся тиражем понад 1 мільйон екземплярів.

 1. Який вплив мав альбом "Вендетта" на російську рок-музику?

Альбом "Вендетта" став помітною віхою в російській рок-музиці. Він продемонстрував жанрову універсальність Земфіри та її здатність поєднувати різні стилі. Альбом також вплинув на ціле покоління молодих російських музикантів, надихнувши їх на експерименти зі звуком і текстом.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 24 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".