https://reporter.zp.ua

Забродський Роман Анатолійович

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Роман Забродський: біографія та військовий шлях

Роман Анатолійович Забродський народився 26 липня 1980 року в селі Кмитів Житомирської області. Він є підполковником Збройних сил України та заступником командувача 25-ї повітрянодесантної бригади (станом на 2019 рік). Забродський брав активну участь у російсько-українській війні, де проявив себе як справжній лідер та патріот.

Життєпис

Станом на вересень 2013 року, у чині капітана, Роман Забродський служив у 25-й окремій повітрянодесантній бригаді. Протягом наступних років, він пройшов шлях від капітана до підполковника, беручи участь у найважливіших операціях та боях на сході України.

Російсько-українська війна

19 червня 2014 року, під час проведення операції поблизу населеного пункту Ямпіль, майор Забродський був тяжко поранений. Однак, незважаючи на отримані травми, він продовжував керувати підрозділом до кінця бою. Цей вчинок свідчить про виняткову мужність та відданість військовій справі.

У січні 2015 року, особовий склад парашутно-десантного батальйону під керівництвом майора Забродського брав участь у боях за шахту Бутівка та селища Спартак під Донецьком. Завдяки вмілому командуванню та стратегічному мисленню, підрозділ зміг виконати поставлені завдання та здобути перемогу у цих боях.

З 31 серпня до 18 жовтня 2016 року, Роман Забродський брав участь у боях за промзону на східній околиці м. Авдіївка. Його досвід та лідерські якості допомогли підрозділу успішно виконати поставлені завдання та мінімізувати втрати.

20 жовтня 2016 року, Роман Забродський командував обороною в районі с. Зайцеве під Горлівкою, на лінії бойового зіткнення на глибині ротних опорних пунктів першого ешелону. Завдяки його вмілому керівництву, підрозділ зміг стримати натиск ворога та утримати позиції.

Нагороди

За свою військову службу та героїзм, Роман Забродський був нагороджений такими відзнаками:

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

 • Орден Богдана Хмельницького II ступеня (1 лютого 2023)
 • Орден Богдана Хмельницького III ступеня (26 липня 2014)
 • Медаль «За військову службу Україні» (2 серпня 2017)

Поради від Романа Забродського

Роман Забродський, як досвідчений військовий та лідер, ділиться корисними порадами для тих, хто прагне досягти успіху у військовій справі:

 • Вивчайте теорію та практику: Для успішного виконання військових завдань необхідно мати глибокі знання як теоретичної, так і практичної частини військової справи.
 • Розвивайте лідерські якості: Лідерство – це одна з ключових якостей успішного військового. Розвивайте свої лідерські навички, беручи участь у тренуваннях та навчаннях, вивчаючи досвід інших лідерів.
 • Підтримуйте фізичну форму: Фізична підготовка – це основа успішного виконання військових завдань. Регулярно тренуйтеся, підтримуйте свою фізичну форму на високому рівні.
 • Будьте готові до несподіванок: Військова служба повна несподіванок та викликів. Будьте готові до будь-яких ситуацій, розробляйте плани дій та варіанти рішень.

Таблиця: Участь Романа Забродського у бойових операціях

ДатаМісцеОпераціяРезультат
19 червня 2014ЯмпільБій поблизу населеного пунктуУспішне виконання завдання
Січень 2015ДонецькБої за шахту Бутівка та селища СпартакПеремога
31 серпня – 18 жовтня 2016АвдіївкаБої за промзонуУспішне виконання завдання
20 жовтня 2016ЗайцевеОборона районуУтримання позицій

Роман Забродський є яскравим прикладом справжнього військового лідера, який присвятив своє життя захисту України. Його досвід, мужність та відданість військовій справі є натхненням для багатьох.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

2 коментарі для “Забродський Роман Анатолійович”

 1. Антон

  Шановний автор (Опубліковано Максим на 24 04 2024), шановна редакція.
  Ви щось наплутали. Як що ви про цього Забродського написали статтю (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B0%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%A0%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD_%D0%90%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87), то він живий і з 2023 року є комбрігом 118-та окрема механізована бригада (Україна). Дати народження співпадають… Щось ви напевно наплутали…

Залишити коментар

Опубліковано на 24 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".