https://reporter.zp.ua

В Запоріжжі оголошено конкурс на кращу організацію, яка працює в сфері послуг

Редактор: Михайло Мельник

запоріжжяв рамках підготовки до майбутніх свят новорічних і різдвяних в запоріжжі оголошено конкурс на кращу організацію, яка працює в сфері послуг і торгівлі.

з наступаючими святами адміністрація міста запоріжжя оголосили конкурс на найкращу організацію при наданні своїх товарів і послуг.

у свою чергу ті організації, які братимуть участь в конкурсі повинні прикрасити свої торгові майданчики і приміщення новими сучасними засобами. учасниками конкурсу можуть бути ті підприємці, які пропонують на ринку свої послуги і товари населенню.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

з 15.12.2016 -10.01.2017 року на участь у конкурсі підприємцям необхідно подати заявки в районну адміністрацію за місце знаходження об’єкта за пропозицією послуг і торгівлі.

комісії при подачі заявок на участь в конкурсі будуть перебувати в міський районної адміністрації.
основною вимогою, оцінка буде виставлятися підприємства за якісно пропонованих послуг. оцінюється сам об’єкт на наявність сучасного обладнання. відповідальні за архітектуру і дизайн, креативність і новизну присутніх компонентів. а також оформлення території по темі, освітлювальне обладнання на деревах і наявність різних ілюмінацій. встановлення вітрин з красивим пакувальним матеріалом товару. присутність рекламного банера. одяг для обслуговуючого персоналу теж повинна відповідати тематиці.

конкурс спрямований на зниження цін наданих товарів і послуг.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 06 12 2016. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".