В 2015 та 2016 роках в Запоріжжі пройде конкурс “Моє чисте подвір’я”

# , ,

в період з 2015 по 2016 рік в місті запоріжжя буде проведено конкурс під назвою “моє чисте подвір’я”. основна його мета -виявити найкращі двори та заохотити їх мешканців.

на даний час вже визначено склад комісії, яка буде обслуговувати конкурс. очолить комісію валерій едель, який займає пост заступника міського голови. також до її складу увійшли представники постійної комісії з питань жеттєзабечення міста, працівники департаменту жкг міськради, районних адміністрацій. крім цього членами комісії будуть представники осбб “вікторія” (в разі згоди), громадської організації житлово-будівельних кооперативів, обласної го житлово-будівельних кооперативів.

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

головам районних адміністрацій доручено забезпечити проведення конкурсу в районах і надати протоколи засідань до департаменту житлово-комунального господарства місьради. в даних протоколах мають бути зазначені кращі двори, які приймали участь та отримали перемогу на рівні району.

конкурсна комісія визначить переможців міського конкурсу. ці житлові будинки будуть включені в програму капітального ремонту на 2016 рік.

також департамент жкг має підготувати бюджетний запит на 2016 рік, основна мета якого забезпечити фінансування грошовими преміями переможців конкурсу для проведення капітального ремонту будинків. їх проведення планується на 2016 та 2017 роки.

Приєднуйтесь до нашого Телеграму: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 24 10 2015. Поданий під Запоріжжя, Суспільство. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".