Туреччина — один з найпопулярніших туристичних маршрутів

Туреччина займає лідируючі позиції у сфері туризму. Узбережжя чотирьох морів — Егейського, Середземного, Чорного та Мармурового притягують охочих провести відпустку на пляжах, а розвинена туристична сфера надає величезний вибір місць для проживання та дозвілля. Тому багатьох цікавить можливість придбати тури в Туреччину зі Львова аби гарно провести час на морському узбережжі. Анталія, Стамбул, Анкара, Ізмір, Мармарис, Кемер, Белек – ці міста асоціюються з чудовими пляжами, розкішними готелями та комфортним відпочинком в любу пору року.

Гарячі путівки в Туреччину користуються популярністю. Відома турфірма у Львові “Поїхали з нами” пропонує тури на першокласні курорти за доступними цінами. Менеджери компанії готові допомогти кожному туристу підібрати оптимальний напрямок відповідно до його очікувань та побажань.

Відпочинок в Туреччині може бути різноплановим. Як показує практика, найпопулярнішим напрямком була і залишається Анталія. Вона приваблює туристів красивими пляжами, тропічною рослинністю, першокласними готелями, якісним обслуговуванням, численними ресторанами, яскравим нічним життям.

В Туреччині можна відвідати і тихі сімейні курорти. Наприклад, Сіде вирізняється привабливими теплими пляжами та продуманою інфраструктурою для відпочинку всією родиною.

Любителі активно проводити свій час звертають увагу на Белек. Фетіхе ж, навпаки, приваблює тих туристів, хто шукає затишку та спокою. Це місце є максимально відокремленим та ізольованим. Попри відмінності, всі курорти Туреччини мають і спільні риси: розкішні пляжі, незабутні історичні пам’ятки та надзвичайно красиву природу. Країна приваблює мандрівників з усього світу.

Завдяки багатій історії країна надзвичайно приваблива з погляду екскурсійного відпочинку. Сюди приїжджають, щоб познайомитися з культурною спадщиною та природними об’єктами. Багато з них входить до списку ЮНЕСКО як такі, що мають світове значення. Наприклад, вражаючим та незабутнім місцем є регіон під назвою Каппадокія. Унікальний ландшафт та стародавні поселення, що чудово збереглися до сьогодні, становлять інтерес як для вчених, так і для туристів, що відвідують країну.

Поїздка в Каппадокію — це можливість оглянути печерні будинки, що колись служать притулком для християн, церкви в скелях, підземні міста та інші об’єкти людської культури, що збуджують уяву. Тут же можна побачити зграї рожевих фламінго, що ходять по водній гладі солоного озера Туз. У певний сезон через цвітіння водоростей воно набуває червоного відтінку, роблячи дивовижні ландшафти Каппадокії ще більш мальовничими.

Для гостей столиці Туреччини однією з найпопулярніших екскурсій є круїз Босфором. З палуби корабля можна насолоджуватися панорамними видами на турецькі будівлі, мечеті та зелені паркові масиви Стамбула. Водночас навіть піша прогулянка цим дивовижним містом принесе масу вражень та задоволення.

Поділитися:
Опубліковано на Dec 28 2021. Поданий під Cвіт. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарОстанні новини

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire