https://reporter.zp.ua

Therion

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Therion: Шведський Металевий Гурт з Тваринним Характером

Заснування та Етимологія

, що в перекладі з грецької мови означає "звір", був заснований у 1987 році Крістофером Йонсоном, відомим також як Кріс Олсен та Нікс. Гурт розпочав свою музичну подорож, виконуючи похмурий метал під назвою Megatherion. Однак у 1988 році колектив змінив назву на Therion, щоб відобразити свій більш потужний та лютий музичний напрямок.

Ранні Роки та Дебютний Альбом

Перший демо-запис Therion, "Paroxysmal Holocaust", побачив світ у 1988 році і викликав значний інтерес серед шанувальників металу. Успіх демо відкрив гурту двері до співпраці з лейблом Deaf Records, який випустив дебютний альбом Therion, "Beyond the Darkest Veils of Inner Wickedness", у 1991 році. Альбом демонстрував поєднання треш-металу та блакитного металу і заклав основу для майбутнього гучного звучання Therion.

Перехід до Симфонічного Металу

У середині 1990-х років Therion почав експериментувати з оркестровими інструментами, що зробило гурт одним із піонерів симфонічного металу. Їхній третій альбом, "Symphony Masses – Hoc Opus Ad Satanas", випущений у 1993 році, ознаменував собою повний перехід колективу до цього жанру. Оркестрові аранжування та оперні вокали надали музиці Therion нової глибини та величі.

Міжнародний Успіх та "Theli

Численні концерти та успішні альбоми, такі як "Lepaca Kliffoth" (1995), "Theli" (1996) та "A'arab Zaraq – Lucid Dreaming" (1997), привели Therion до міжнародного визнання. Альбом "Theli" став особливо знаковим для гурту, оскільки в ньому були присутні грандіозні оркестрові партитури та вокальні виступи оперних співаків.

Наступна Еволюція та Нові Тенденції

У наступному десятилітті Therion продовжував розвиватися, випускаючи альбоми, які досліджували різноманітні музичні стилі. "Deggial" (2000) мав більш важке звучання, а "Sirius B" (2004) демонстрував вплив близькосхідної музики. Гурт також почав експериментувати з електронними елементами в альбомах "Lemuria" (2004) та "Gothic Kabbalah" (2007).

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Тематичні Альбоми та концептуальні вистави

З початку 2000-х років Therion почав випускати тематичні альбоми, зосереджені на конкретних концепціях. "Vovin" (2006) був присвячений діалектиці зла, а " Sitra Ahra" (2010) досліджував темну сторону іудаїзму. Гурт також розширив свої живі виступи, створюючи видовищні постановки із музичними, візуальними та театральними елементами.

Вплив та Спадщина

Therion мав значний вплив на розвиток симфонічного металу та суміжних жанрів. Їхнє унікальне поєднання потужних металевих рифів, пишних оркестрових аранжувань та оперних вокальних партій створили новий шаблон для металевої музики. Гурт також був піонером у використанні хоральних груп та етнічних музичних інструментів, розширивши межі жанру.

Therion залишається одним із найвпливовіших та інноваційніших металевих гуртів сучасності. Їхня музика є свідченням їхньої прихильності до експериментів та постійним прагненням до музичної еволюції. Оркестрова грандіозність, потужні мелодії та глибокі концептуальні ідеї Therion продовжують зачаровувати та надихати метал-спільноту у всьому світі.

Часто Задавані Питання

 1. Хто є засновником Therion?

  • Крістофер Йонсон (Кріс Олсен, Нікс)
 2. Що означає назва "Therion"?

  • Звір (грецькою)
 3. Який жанр музики виконує Therion?

  • Симфонічний метал
 4. Який альбом Therion став їхнім проривом?

  • "Theli"
 5. Чи експериментували Therion з іншими музичними стилями?

  • Так, вони досліджували близькосхідну музику та електронні елементи.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 18 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".