https://reporter.zp.ua

Сучасність (журнал)

# ,

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

«Сучасність» – літературно-мистецький журнал української діаспори

Українська діаспора та роль журналу “Сучасність”

Українська діаспора протягом багатьох років відігравала значну роль у підтримці і розвитку української культури та мови. В умовах радянського режиму, коли українська культура зазнавала репресій та обмежень, українська діаспора стала своєрідним осередком збереження та популяризації української спадщини.

Історія журналу “Сучасність” та його редактори

Одним з яскравих прикладів діяльності української діаспори є журнал “Сучасність”, який заснований у 1961 році в Мюнхені (Німеччина). Головним редактором журналу став Іван Кошелівець, відомий український письменник і публіцист. Через деякий час головним редактором журналу став Богдан Бойчук, а згодом цю посаду обійняв Василь Барка.

Тематика журналу “Сучасність” та його значення

Журнал “Сучасність” швидко здобув популярність серед українців в діаспорі та в Україні. В ньому друкувалися твори видатних українських письменників, поетів, публіцистів, науковців, художників та інших культурних діячів. Журнал висвітлював актуальні суспільно-політичні проблеми, пропагував українську культуру та мову, виступав проти радянського режиму та боротьби українців за незалежність.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Періоди діяльності журналу “Сучасність”

Журнал “Сучасність” пережив декілька етапів у своєму розвитку. У 1961-1992 роках журнал видавався в Мюнхені, а у 1992-2013 роках – у Києві. У 2013 році журнал припинив своє існування, але залишив помітний слід в історії української культури та української діаспори.

Закриття журналу “Сучасність” та його наслідки

Закриття журналу “Сучасність” стало великою втратою для української культури. Журнал був унікальною платформою для висвітлення проблем української діаспори та для популяризації української культури в світі. Припинення виходу журналу стало наслідком фінансових труднощів та відсутності підтримки з боку держави.

Висновок

Журнал “Сучасність” відіграв важливу роль у розвитку української культури та української діаспори. Журнал публікував твори видатних українських письменників, поетів, публіцистів, науковців, художників та інших культурних діячів, висвітлював актуальні суспільно-політичні проблеми, пропагував українську культуру та мову, виступав проти радянського режиму та боротьби українців за незалежність. Закриття журналу стало великою втратою для української культури.

Часті запитання

  1. Що таке журнал “Сучасність”?
  2. Яким був основний зміст журналу?
  3. Як називався головний редактор журналу “Сучасність”?
  4. Наскільки тривалий термін виходив журнал і в яких країнах?
  5. Чому закрили журнал “Сучасність”?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 31 12 2023. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".